Затягнути паски: Киян "ощасливили" новим підвищенням тарифів

Компанія "Київгаз" опублікувала нові тарифи на газ для населення, які почали діяти з 1 листопада 2018 року. Про це сказано на офіційному сайті компанії, повідомляють Патріоти України.

Так, власники лічильників тепер будуть платити не 6,96 грн за 1 куб. м (з ПДВ), як раніше, а 8,55 грн за 1 куб. м (з ПДВ). Таким чином, тарифи зросли на 22,8%.

Тим, хто не користується лічильником, варто врахувати, що в період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норма споживання природного газу на газову плиту встановлюється у розмірі 5,4 куб. м на людину в місяць. Повідомляється, що нові тарифи діятимуть до 31 грудня 2019 року.

Це варто знати всім! Чому трудова книжка більше не гарантує пенсію

вівторок, 23 червень 2026, 8:22

Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...