
Кияни отримали платіжки за січень 2019 року, в яких сума за централізоване опалення значно зросла порівняно із груднем минулого року. Одна з причин - підвищення тарифу на опалення і гаряче водопостачання на 22,3%, який набув чинності з початку року, повідомляють Патріоти України.
При цьому в "Київтеплоенерго" зазначили, що ще одним приводом стала низька середньомісячна температура повітря.
"Переважна кількість споживачів платять за даними показань лічильника теплової енергії, тобто за фактичний обсяг спожитої теплової енергії. Однак температура у січні була на 2 градуси нижчою (становила -4,5° С), ніж середньомісячна температура за грудень минулого року, а це основний фактор, який впливає на обсяги споживання теплової енергії для забезпечення комфортної температури в житлових приміщеннях з дотриманням норм", — заявили представники комунального підприємства.
Внаслідок цих двох чинників сума нарахувань у платіжках за опалення у середньому зросла на 40%, а в деяких випадках — до 60%, залежно від технічних характеристик будинку.
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...