
Кияни отримали платіжки за січень 2019 року, в яких сума за централізоване опалення значно зросла порівняно із груднем минулого року. Одна з причин - підвищення тарифу на опалення і гаряче водопостачання на 22,3%, який набув чинності з початку року, повідомляють Патріоти України.
При цьому в "Київтеплоенерго" зазначили, що ще одним приводом стала низька середньомісячна температура повітря.
"Переважна кількість споживачів платять за даними показань лічильника теплової енергії, тобто за фактичний обсяг спожитої теплової енергії. Однак температура у січні була на 2 градуси нижчою (становила -4,5° С), ніж середньомісячна температура за грудень минулого року, а це основний фактор, який впливає на обсяги споживання теплової енергії для забезпечення комфортної температури в житлових приміщеннях з дотриманням норм", — заявили представники комунального підприємства.
Внаслідок цих двох чинників сума нарахувань у платіжках за опалення у середньому зросла на 40%, а в деяких випадках — до 60%, залежно від технічних характеристик будинку.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...