
Кияни отримали платіжки за січень 2019 року, в яких сума за централізоване опалення значно зросла порівняно із груднем минулого року. Одна з причин - підвищення тарифу на опалення і гаряче водопостачання на 22,3%, який набув чинності з початку року, повідомляють Патріоти України.
При цьому в "Київтеплоенерго" зазначили, що ще одним приводом стала низька середньомісячна температура повітря.
"Переважна кількість споживачів платять за даними показань лічильника теплової енергії, тобто за фактичний обсяг спожитої теплової енергії. Однак температура у січні була на 2 градуси нижчою (становила -4,5° С), ніж середньомісячна температура за грудень минулого року, а це основний фактор, який впливає на обсяги споживання теплової енергії для забезпечення комфортної температури в житлових приміщеннях з дотриманням норм", — заявили представники комунального підприємства.
Внаслідок цих двох чинників сума нарахувань у платіжках за опалення у середньому зросла на 40%, а в деяких випадках — до 60%, залежно від технічних характеристик будинку.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...