
Кияни отримали платіжки за січень 2019 року, в яких сума за централізоване опалення значно зросла порівняно із груднем минулого року. Одна з причин - підвищення тарифу на опалення і гаряче водопостачання на 22,3%, який набув чинності з початку року, повідомляють Патріоти України.
При цьому в "Київтеплоенерго" зазначили, що ще одним приводом стала низька середньомісячна температура повітря.
"Переважна кількість споживачів платять за даними показань лічильника теплової енергії, тобто за фактичний обсяг спожитої теплової енергії. Однак температура у січні була на 2 градуси нижчою (становила -4,5° С), ніж середньомісячна температура за грудень минулого року, а це основний фактор, який впливає на обсяги споживання теплової енергії для забезпечення комфортної температури в житлових приміщеннях з дотриманням норм", — заявили представники комунального підприємства.
Внаслідок цих двох чинників сума нарахувань у платіжках за опалення у середньому зросла на 40%, а в деяких випадках — до 60%, залежно від технічних характеристик будинку.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...