Затягнути паски: Українці отримали платіжки на 40% більші, що трапилося

Кияни отримали платіжки за січень 2019 року, в яких сума за централізоване опалення значно зросла порівняно із груднем минулого року. Одна з причин - підвищення тарифу на опалення і гаряче водопостачання на 22,3%, який набув чинності з початку року, повідомляють Патріоти України.

При цьому в "Київтеплоенерго" зазначили, що ще одним приводом стала низька середньомісячна температура повітря.

"Переважна кількість споживачів платять за даними показань лічильника теплової енергії, тобто за фактичний обсяг спожитої теплової енергії. Однак температура у січні була на 2 градуси нижчою (становила -4,5° С), ніж середньомісячна температура за грудень минулого року, а це основний фактор, який впливає на обсяги споживання теплової енергії для забезпечення комфортної температури в житлових приміщеннях з дотриманням норм", — заявили представники комунального підприємства.

Внаслідок цих двох чинників сума нарахувань у платіжках за опалення у середньому зросла на 40%, а в деяких випадках — до 60%, залежно від технічних характеристик будинку.

Санкції не для всіх: Запорізький завод збирає російські автомобілі для українського ринку

понеділок, 19 жовтень 2020, 10:28

Запорізький автомобілебудівний завод оминає заборону на ввезення автомобілів з Росії шляхом складання напіврозібраних машин. Про це йдеться у статті на "Економічній правді", передають Патріоти України. У вересні ЗАЗ оголосив про початок виробництва авт...

Революція в авіабудуванні: "Керамічний" вертолітний двигун буде готовий до кінця 2020 року

неділя, 18 жовтень 2020, 23:12

Інноваційні газотурбінні установки вже пройшли понад 130 годин випробувань, які включали в себе як роботу двигунів в зборі, так і тести окремих компонентів і вузлів. Незважаючи на усталену думку, згідно з якою газотурбінні двигуни (ГТД) майже досягли т...