Завдяки "триполії": Україна увійшла до ТОП-10 країн із найдешевшим мобільним інтернетом

Дешевшими послуги мобільного інтернету є тільки в Індії, Киргизстані та Казахстані.

Українці користуються дешевим мобільним інтернетом. Фото: соцмережі.

Україна посіла четверте місце серед 230 країн за дешевизною послуг мобільного інтернету. Про це йдеться в рейтингу Worldwide mobile data pricing, складеному британською компанією Cable, передають Патріоти України.

Лідером рейтингу стала Індія: середня ціна за 1 ГБ мобільного інтернету становить $0,26. Далі розташувалися Киргизстан і Казахстан ($0,27 і $0,49 за 1 ГБ відповідно).

Україна, ідеться в дослідженні, є "триполією" – український ринок мобільного інтернету поділено між трьома найбільшими операторами. Lifecell, Vodafone Ukraine і "Київстар" ведуть постійну боротьбу, тому вартість мобільного передання даних відносно низька – середня ціна за 1 ГБ становить $0,51.

Країнами з найдорожчим мобільним інтернетом Cable назвала Зімбабве ($75/ГБ), Грецію (понад $33/ГБ), Чад (приблизно $23/ГБ), Швейцарію і Туркменістан (приблизно $20/ГБ). Дослідження проводили в період із 23 жовтня до 28 листопада 2018 року. Експерти компанії проаналізували 6313 тарифних планів мобільного інтернету.

4,5 тис. км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:46

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон». У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який вигляд...

Прийняте рішення є тимчасовим: Державного регулювання ціни на газ не буде, - заступниця голови ОП

п’ятниця, 15 січень 2021, 22:42

Обмеження ціни на рівні 6,99 грн за кубометр газу не є державним регулюванням, інформують Патріоти України. "Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є н...