
Найбільші збитки після введення Європейським союзом санкцій проти Росії зазнала Німеччина. Про це заявила Frankfurter Allgemeine Zeitung із посиланням на дослідження Інституту світової економіки в Кілі, повідомляють Патріоти України.
"Серед країн Заходу втрати Німеччини в торгівлі складають 40%, тоді як інші великі геополітичні гравці, такі як Великобританія (7,9%), Франція (4,1%), США (0,6%) втратили набагато менше" , - йдеться в дослідженні.
Зазначається, що середньомісячне падіння експорту в Німеччині становить 618 млн євро порівняно зі сценарієм, за якого санкції відсутні.
За підрахунками дослідників, загальні втрати від санкцій тільки у 2015 році склали 97 млрд євро. 61% цих втрат зазнали російські компанії. Держави Заходу втратили від санкцій 37,5 млрд євро, 90% із яких припадає на втрати європейських країн.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...