Згадуйте Липецьку фабрику: Україна підготувала "гірку пігулку" російським виробникам солодощів

В Україні запроваджується ставка антидемпінгового мита на російський шоколад, яка становитиме 31,33%.

Україна вводить мито на шоколад з РФ. Ілюстрація:http://glavcom.ua/

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про застосування антидемпінгового мита проти шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації. Про це Європейській правді стало відомо від джерела, близького до комісії, інформують Патріоти України.

Відповідне рішення в найближчі дні буде опубліковано в "Урядовому кур'єрі" і вступить в силу. Ставка антидемпінгового мита складе 31,33% і буде діяти протягом 5 років.

Також Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі відмовилася продовжувати спеціальні заходи щодо імпорту в Україну посуду і приладів столових або кухонних з фарфору незалежно від країни походження та експорту. Відповідне рішення незабаром буде оприлюднено в "Урядовому кур'єрі".

​Україна відмовляється від антрациту - Насалик​

середа, 24 травень 2017, 23:11

Міністр енергетики та вугільної промисловості пояснив, що антрацитова група буде повністю заміщуватися газовою групою вугілля. Україна у 2019 році зможе повністю відмовитися від антрацитового вугілля, замінивши його вугіллям газової групи. Про це на за...

Без "хунти" їм не солене: Росія знову купуватиме українську сіль (документ)

середа, 24 травень 2017, 21:31

Скасування ембарго, яке підписав у постанові уряду прем'єр Медведєв, поширюється на столову, денатуровану сіль, на чистий хлорид натрію і продукцію, отриману з морської води. Росія зняла заборону на імпорт української солі. Постанову російського уряду...