З'явилася гарна новина для "євробляхарів" в Україні

Кабінет міністрів України спростив процедуру митного оформлення та постановки на облік автомобілів, які раніше перебували в Україні з номерними знаками інших країн, повідомляють Патріоти України.

Тепер не обов'язково проходити сертифікацію для підтвердження екологічного стандарту при митному оформленні та першої реєстрації авто. Сертифікати прирівняли до технічного паспорта країни останньої реєстрації. Такий порядок митного оформлення буде тимчасовим.

Своїм рішенням Кабінет Міністрів спростив і прискорив процедуру митного оформлення евроблях. Сертифікація затягувала процедуру реєстрації.

Хіти тижня. Посилили репутацію: В Єгипті знов впав придбаний у Росії "не имеющий аналогов в мире" винищувач

понеділок, 16 грудень 2019, 0:35

Винищувач МіГ-29 був поставлений з Росії. Загалом Єгипет закупив 46 літаків цього типу. Це падіння стало другою втратою винищувача отриманих з цієї закупівлі. Перший впав на початку листопада 2018-го року.

Німеччина чекає на роботящих українців: Меркель записала звернення до трудових мігрантів (відео)

неділя, 15 грудень 2019, 23:12

Першими негативні наслідки від цього зазнає Польща, котра роками зростала завдяки українським заробітчанам, і де наразі змушені в півтора рази піднімати пропозицію оплати, щоб уникнути масового виходу українців до ФРН. Канцлер Німеччини Ангела Меркель ...