З'явився прогноз, що буде з курсом валют в Україні навесні

Ілюстрація: Вісник

Навесні курс валют в Україні залишатиметься стабільним. Про це заявив економіст Ерік Найман, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Кардинальних змін з курсом гривні навесні не буде. Ситуація буде такою ж, як ми спостерігаємо зараз. Тобто, якихось різких стрибків курсу долара очікувати не варто. Як і не варто очікувати різкої ревальвація. Все буде в тих межах, що ми спостерігаємо вже зараз ", - заявив він.

При цьому економіст не виключив, що гривня може трохи зміцнитися. "Можливо, буде незначна ревальвація. Але курс не опуститься нижче 26,5 грн за $ 1", - упевнений він.

Неприємний сюрприз для Путіна: Болгарія та Сербія почали будівництво нового газопроводу

четвер, 2 лютий 2023, 12:43

Болгарія заявила про початок будівництва нового газогону до Сербії. Таким чином країни хочуть зменшити залежність від газу країни-агресорки Росії. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. За словами болгарського міністра енергетики Россен...

Українцям можуть !заморозити" пенсії: У ПФУ розповіли, як відновити виплати і що треба знати

четвер, 2 лютий 2023, 9:30

Українським пенсіонерам можуть "заморозити" пенсії на банківській карті, якщо вони понад шість місяців не зніматимуть отримані гроші. Про це громадян попередили у Пенсійному фонді. Зазначається, що виплати можуть припинитися, якщо людина не проводить ж...