​Знов скажуть, що "хахлы крадут"? Через Україну значно скоротився транзит російського газу

Рання зима традиційно призводить до скорочення газу у трубі. І це на фоні загальнорічної тенденції падіння транзиту. А коли «Газпром» зриває контракти з поставак глактикного палава європейським контрагентам, улюбени аргумент - «хахлы крадут»

За листопад транзит газу з РФ по території України склав 7,1 мільярда кубометрів, що на 12,3% менше, ніж за листопад минулого року, зазначають Патріоти України. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомляє оператор ГТС - держкомпанія Укртрансгаз.

Прокачка природного газу через українську газотранспортну систему в січні-листопаді 2018 року скоротився на 7,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 79,162 мільярда кубометрів.


Проти скреп: Англійський комерційний суд прийняв важливе рішення щодо "Газпрому"

четвер, 21 березень 2019, 23:28

Суд додав "Газпрому" додаткові зобов'язання щодо неприховування і невиведення активів з юрисдикцією Англії та Нідерландів. Високий суд Англії та Уельсу 15 березня виніс нове рішення щодо у справі між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз України стосовно транзит...

Кличко працює: Київ увірвався до ТОП-10 міст світу за рентабельністю інвестицій

четвер, 21 березень 2019, 20:15

Таку оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі «fDi Location Awards», що проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Київ увійшов до списку ТОП-10 найуспішніших міст світу за рентабельніст...