​Знов скажуть, що "хахлы крадут"? Через Україну значно скоротився транзит російського газу

Рання зима традиційно призводить до скорочення газу у трубі. І це на фоні загальнорічної тенденції падіння транзиту. А коли «Газпром» зриває контракти з поставак глактикного палава європейським контрагентам, улюбени аргумент - «хахлы крадут»

За листопад транзит газу з РФ по території України склав 7,1 мільярда кубометрів, що на 12,3% менше, ніж за листопад минулого року, зазначають Патріоти України. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомляє оператор ГТС - держкомпанія Укртрансгаз.

Прокачка природного газу через українську газотранспортну систему в січні-листопаді 2018 року скоротився на 7,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 79,162 мільярда кубометрів.


Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...

Подолати збитки від війни: ООН закупає для поставок в Україну конструкцій для зберігання мільйонів тонн зерна

понеділок, 15 серпень 2022, 21:51

Через знищення інфраструктури для зберігання та тимчасової окупації з 75 млн тонн потужностей для зберігання залишилося зерносховищ на близько 60 млн тонн. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної ...