​Знов скажуть, що "хахлы крадут"? Через Україну значно скоротився транзит російського газу

Рання зима традиційно призводить до скорочення газу у трубі. І це на фоні загальнорічної тенденції падіння транзиту. А коли «Газпром» зриває контракти з поставак глактикного палава європейським контрагентам, улюбени аргумент - «хахлы крадут»

За листопад транзит газу з РФ по території України склав 7,1 мільярда кубометрів, що на 12,3% менше, ніж за листопад минулого року, зазначають Патріоти України. Про це в понеділок, 3 грудня, повідомляє оператор ГТС - держкомпанія Укртрансгаз.

Прокачка природного газу через українську газотранспортну систему в січні-листопаді 2018 року скоротився на 7,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 79,162 мільярда кубометрів.


Хіти тижня. А Данилюк запевняв, що все ОК! Україна майже втратила надію на кредит МВФ, - JP Morgan

вівторок, 21 травень 2019, 20:00

Популістичні обіцянки, котрими щедро засипали електорат в ході президентських виборів, мінералізує надії на виконання "домашнього завдання", котре Україна зобов'язалась здійснити для отримання наступного траншу МВФ. Сфокусованість української влади на ...

Скрепи Путіна у повному лайні: "Це взагалі не нафта": Європа відмовилася платити за нафту з "Дружби"

вівторок, 21 травень 2019, 19:59

Західні компанії не тільки не хочуть сплачувати за неякісну нафту, але й сподіваються отримати компенсацію. Європейські нафтові компанії Eni і Total відмовилися платити за неякісну російську нафту. Про це розповіли Reuters обізнані джерела, передають П...