Знову зламались: Нове космічне фіаско спіткало Росію

Розрив шва трубопроводу подачі гелію до паливних баків розгінного блоку знайшли під час передстартової підготовки на космодромі Куру у французькій Гвіані.

Розгінний блок "Фрегат". Фото: соцмережі.

У конструкції російського розгінного блоку "Фрегат", який повинен вивести на орбіту перші тестові супутники британської системи OneWeb, знайшлася тріщина, передають Патріоти України.

Розрив шва трубопроводу подачі гелію до паливних баків розгінного блоку знайшли під час передстартової підготовки на космодромі Куру у французькій Гвіані. Про це повідомляє РІА "Новости", посилаючись на слова джерел у ракетно-космічній галузі.
"У зварному шві виявлено порушення герметичності магістралі подачі гелію", – пояснило джерело. Гелій використовується для витіснення палива при роботі двигунів. Можливо, "Фрегат" доведеться відправляти назад у Росію, тому що виявлена несправність може загрожувати відтермінуванням запуску.
Джерело також повідомило, що через погодні умови запуск можливий до кінця березня, або його доведеться переносити на кінець 2019-го.

Турецький експорт у РФ у першому півріччі досягнув восьмирічного максимуму, - західні ЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 14:00

Експорт турецьких товарів до Росії у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у майже 3 млрд доларів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. Міністр транспорту Туреччини Аділь Караісмаїлоглу зазначив, що торгівля автомобілями з Росією...

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...