На Донбасі сталося бойове зіткнення українських військових з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, яке закінчилося взяттям у полон росіянина. Про це в Facebook розповіла військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Вікторія Руденко, повідомляють Патріоти України.
"хлопці наші не попали в засідку, а наткнулися на орківську дрг...зразу вступили в бій, не роздумуючи...подяка командиру і всій групі за ювелірну роботу...Так от, що маємо на залишку...в нас 2-300х...пораненя не значні...від госпіталізації відмовились і готові далі палити оту наволочь...в орків з 4х тушок 3-200х та 1×300...а тепер вишенка на торті...отой 300й почав волати: "не убивайте пожалуйста, я росеянин", - пише вона. За словами Руденко, із захопленим в полон російським найманцем вже працюють фахівці і ймовірно він потрапить до обмінного фонду.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...