На Донбасі сталося бойове зіткнення українських військових з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, яке закінчилося взяттям у полон росіянина. Про це в Facebook розповіла військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Вікторія Руденко, повідомляють Патріоти України.
"хлопці наші не попали в засідку, а наткнулися на орківську дрг...зразу вступили в бій, не роздумуючи...подяка командиру і всій групі за ювелірну роботу...Так от, що маємо на залишку...в нас 2-300х...пораненя не значні...від госпіталізації відмовились і готові далі палити оту наволочь...в орків з 4х тушок 3-200х та 1×300...а тепер вишенка на торті...отой 300й почав волати: "не убивайте пожалуйста, я росеянин", - пише вона. За словами Руденко, із захопленим в полон російським найманцем вже працюють фахівці і ймовірно він потрапить до обмінного фонду.

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...