На Донбасі сталося бойове зіткнення українських військових з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, яке закінчилося взяттям у полон росіянина. Про це в Facebook розповіла військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Вікторія Руденко, повідомляють Патріоти України.
"хлопці наші не попали в засідку, а наткнулися на орківську дрг...зразу вступили в бій, не роздумуючи...подяка командиру і всій групі за ювелірну роботу...Так от, що маємо на залишку...в нас 2-300х...пораненя не значні...від госпіталізації відмовились і готові далі палити оту наволочь...в орків з 4х тушок 3-200х та 1×300...а тепер вишенка на торті...отой 300й почав волати: "не убивайте пожалуйста, я росеянин", - пише вона. За словами Руденко, із захопленим в полон російським найманцем вже працюють фахівці і ймовірно він потрапить до обмінного фонду.

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...