На Донбасі сталося бойове зіткнення українських військових з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, яке закінчилося взяттям у полон росіянина. Про це в Facebook розповіла військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Вікторія Руденко, повідомляють Патріоти України.
"хлопці наші не попали в засідку, а наткнулися на орківську дрг...зразу вступили в бій, не роздумуючи...подяка командиру і всій групі за ювелірну роботу...Так от, що маємо на залишку...в нас 2-300х...пораненя не значні...від госпіталізації відмовились і готові далі палити оту наволочь...в орків з 4х тушок 3-200х та 1×300...а тепер вишенка на торті...отой 300й почав волати: "не убивайте пожалуйста, я росеянин", - пише вона. За словами Руденко, із захопленим в полон російським найманцем вже працюють фахівці і ймовірно він потрапить до обмінного фонду.

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...