"5 березня - святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі помер Сталін", - російський політик

Смерті радянського диктатора можна радіти, оскільки вона врятувала життя багатьох людей.

Зараз росіяни чомусь дуже люблять Сталіна. Фото: ЕРА.Російський політик, президент загальноросійського руху "Союз правых сил" Леонід Гозман опублікував у Facebook привітання з нагоди дня смерті радянського диктатора Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

"5 березня – святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі, оточений, як і належить диктатору, не скорботними близькими, а соратниками, стурбованими тим, як би спритніше знищити один одного, помер Сталін", – написав він.

Гозман зазначив, що смерті Сталіна можна радіти. "Прожив би він ще місяць чи навіть ще день – убив би ще когось із тих, кого врятувала його смерть. Адже він завжди вбивав. А ще він завжди брехав – але це вже всі вони брехали. Шкода, звичайно, що не помер раніше – хтось міг би вижити. Зі святом!" – підсумував політик.

"Розгін КС" вже узгоджений з ЄС та послами G7 – Арахамія

субота, 31 жовтень 2020, 17:11

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія наголосив, що ідею Володимира Зеленського про оновлення складу Конституційного суду України вже підтримав Європарламент і цю пропозицію також узгодили з послами країн Великої сімки. Про це слуга написав у сво...

Хіти тижня. Розплакалася та пішла, забравши урну: В Ірпені волонтерку опитування Зеленського засмутили питання кандидата в депутати (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 17:00

Ярослав Куц зажадав від інтерв'юерки відповісти, хто її уповноважив проводити це опитування. В Ірпені волонтерка, яка проводила опитування президента України Володимира Зеленського, розплакалася через питання кандидата в Ірпінську міську раду від "Євро...