"5 березня - святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі помер Сталін", - російський політик

Смерті радянського диктатора можна радіти, оскільки вона врятувала життя багатьох людей.

Зараз росіяни чомусь дуже люблять Сталіна. Фото: ЕРА.Російський політик, президент загальноросійського руху "Союз правых сил" Леонід Гозман опублікував у Facebook привітання з нагоди дня смерті радянського диктатора Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

"5 березня – святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі, оточений, як і належить диктатору, не скорботними близькими, а соратниками, стурбованими тим, як би спритніше знищити один одного, помер Сталін", – написав він.

Гозман зазначив, що смерті Сталіна можна радіти. "Прожив би він ще місяць чи навіть ще день – убив би ще когось із тих, кого врятувала його смерть. Адже він завжди вбивав. А ще він завжди брехав – але це вже всі вони брехали. Шкода, звичайно, що не помер раніше – хтось міг би вижити. Зі святом!" – підсумував політик.

"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...