"5 березня - святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі помер Сталін", - російський політик

Смерті радянського диктатора можна радіти, оскільки вона врятувала життя багатьох людей.

Зараз росіяни чомусь дуже люблять Сталіна. Фото: ЕРА.Російський політик, президент загальноросійського руху "Союз правых сил" Леонід Гозман опублікував у Facebook привітання з нагоди дня смерті радянського диктатора Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

"5 березня – святковий день. 66 років тому в калюжі власної сечі, оточений, як і належить диктатору, не скорботними близькими, а соратниками, стурбованими тим, як би спритніше знищити один одного, помер Сталін", – написав він.

Гозман зазначив, що смерті Сталіна можна радіти. "Прожив би він ще місяць чи навіть ще день – убив би ще когось із тих, кого врятувала його смерть. Адже він завжди вбивав. А ще він завжди брехав – але це вже всі вони брехали. Шкода, звичайно, що не помер раніше – хтось міг би вижити. Зі святом!" – підсумував політик.

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...

У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...