"А Баба Яга - проти", або Небезпечний план Кремля для пострадянських країн, - Казарін

Казарін впевнений, що в РФ бояться того, що росіяни, які переїхали в інші країни, не будуть відстоювати інтереси батьківщини

Кремль тисне на росіян і опозицію, щоб спекулювати на темі "гнаних і знедолених". Таку думку щодо плану РФ на пострадянські країни висловив український журналіст Павло Казарін в відеоблозі для "Радіо Свобода".

"Для того, щоб потім спекулювати на темі "гнаних і знедолених". Не вчити мову, не вчити історію, бути Бабою-Ягою, яка завжди проти - ось той нехитрий набір, який Кремль спускав підконтрольним партіям. У підсумку, все проросійські партії виявлялися в ролі п'ятої колони. А якщо хтось намагався пропонувати альтернативу - з ним починала воювати сама Москва. Тільки цей підхід працює лише зі старими. Молоді будуть робити свій власний вибір, і вибір нової ідентичності, ймовірно, буде пов'язаний з втратою старої", - сказав він.

Відео: Павло Казарін (facebook.com/krymrealii)

Журналіст зазначив, що Кремль побоюється того, що росіяни, які переїхали в інші країни, не будуть відстоювати інтереси Москви.

"Російським поза Росією Москва відводить єдину роль - бути приводом для вторгнення в чужі справи. Для цього Кремлю потрібно не допустити інтеграції росіян в ті країни, в яких їм випало жити після 91-го року. Будь-яка ідея, що росіяни можуть жити інтересами своїх нових столиць, викликає в Москві жах. Тому що це призведе до втрати контролю", - додав Казарін.

Палають авто та кіоски: Центр окупованого Донецька знову опинився під обстрілом (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:14

Центр Донецька знову потрапив під обстріл — снаряди летять за ТЦ «Скай-Сити», передають Патріоти України.

Добровільно перейшла на бік ворога: Експоліцейську судитимуть у Харкові за співпрацю з окупантами (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 11:59

Колишня поліцейська з Куп'янська провела обшук у квартирі свого колеги. До Ленінського районного суду Харкова направили обвинувальний акт щодо експоліцейської, яка співпрацювала з російськими окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокура...