А чи потрібні взагалі дипстосунки з таким режимом? МЗС України викликало посла Угорщини через провокативну заяву Орбана стосовно українського президента

Угорському дипломату було наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на розвиток двосторонніх відносин.

Ілюстрація:5 канал

Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто викликали до Міністерства закордонних справ через скандальні висловлювання угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана. Про це повідомляє сайт МЗС України, зазначають Патріоти України.

"16 листопада 2018 року до МЗС України було запрошено новопризначеного посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, якому був висловлений рішучий протест у зв’язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини В.Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Ж.Шем'єна щодо України", - йдеться у повідомленні.

У МЗС зазначили, що угорському дипломату було наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на розвиток двосторонніх відносин, особливо у контексті реалізації домовленостей, досягнутих у жовтні главами двох зовнішньополітичних відомств щодо вирішення проблемних питань між Україною та Угорщиною.

До речі, новий посол Угорщини офіційно почав роботу в Україні лише 14 листопада. Як відомо, 15 листопада Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не є можливими. Він також сказав, що Україна є країною, яка "не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи до ЄС".

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...