А чи реально? Названо єдину умову швидкого повернення Донбасу в Україну

Багато буде залежати від міжнародного тиску на РФ.

Ілюстрація: 24tv.ua

Якщо Росія піде з окупованих районів Донбасу, то Україна, швидше за все, зможе швидко і практично безкровно відновити над ними контроль. Про це в інтерв'ю "Діловій столиці" розповів російсько-німецький соціолог Ігор Ейдман, повідомляють Патріоти України.

"Звичайно, якщо Росія піде з Донбасу, Україна досить швидко встановить контроль над своїми територіями і зробить це практично безкровно. Адже якби Росія пішла, то все це ополчення не стало б чинити опір української армії, а побігло б слідом за своїми російськими кураторами", - впевнений соціолог.

Крім того, за його словами, подальша інтеграція окупованих районів Донбасу відбудеться навіть швидше, ніж інтеграція територій Східної Німеччини після входження в склад ФРГ в 1990 році.

"У цій ситуації інтеграція була б швидшою, ніж була між Східною і Західною Німеччиною. Часу минуло менше, адже Німеччина була розділена десятиліттями, і економіка там розвивалася за різними принципами. Західна Німеччина встигла далеко втекти за ці роки", - зазначає Ейдман. "Головне, щоб Росія пішла, а все інше швидко б закінчилося", - резюмує експерт.

Спецоперація у Криму: СБУ та ВМС завдали потужного удару по аеродрому "Саки"

четвер, 21 вересень 2023, 11:34

Вночі 21 вересня СБУ та ВМС провели спецоперацію в окупованому Криму, завдавши безпілотниками потужного удару по аеродрому "Саки", передають Патріоти України. Джерело: джерела УП в СБУ. Деталі: За даним джерел, спецслужби використали безпілотники, які ...

Дивний "ритуал": Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:50

У соцмережах з’явився показовий приклад прямо-таки "батьківської турботи" російських командирів щодо своїх підлеглих, передають Патріоти України. Відповідні кадри були зняті розвідувальним безпілотником ЗСУ, який спостерігав за побутом загарбників на о...