"А можете посилання скинути?": Постріл у голову, візитівка Яроша, переляканий Царьов

Сильно питущий лідер «Новоросії» вже не раз демонструвал здатність вчасно втікти ,від чужих та своїх. Стверджує, що пережив дбизько 10 замахів.

Колишній народний депутат від Партії регіонів, прихильник "русского мира" Олег Царьов спростував чутки про своє вбивство, які поширювалися в соціальних мережах і в ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Так, екс-регіонала "поховали" в столиці РФ. "В 8-10 ранку біля будинку в районі Північного Бутова, що на околиці Москви, пострілом в голову був убитий відомий український сепаратист Олег Царьов. Поруч з тілом знайшли візитку Яроша і гільзи від українського пістолета-автомата "Смерть зрадникам", - написав журналіст Тарас Чорноіван в своєму Facebook.

Однак після таких заяв Царьов вийшов на відеозв'язок з ТСН, повідомивши, що живий і знаходиться в окупованому Криму. "Так, як бачите, живий. А можете ссилочку скинути? (на повідомлення про вбивство. - Ред.) А то мене вже ховали раз десять", - сказав запроданець.

Хіти тижня. "Спасибо деду за "победу": У мережі показали, на що Росія перетворила вкрадене у Фінляндії місто (фото)

субота, 7 грудень 2019, 20:30

80 років тому, 30 листопада 1939 року, СРСР напав на Фінляндію і якби фіни не вистояли, то їх країна виглядала б так само, як місто Виборг зараз. "Союз хотів перетворити Фінляндію в свою чергову республіку. Якби фіни тоді не вистояли, то сьогодні їхня ...

Хіти тижня. Ізоляція Донбасу: Колишній регіонал спровокував грандіозний скандал у прямому ефірі одного з українських телеканалів (відео)

субота, 7 грудень 2019, 19:00

Михайло Добкін заявив, що тим, хто виступав за ізоляцію Донбасу, необхідно заборонити на 5 років залишати межі своїх міст. Добкін вважає, що силами Верховної Ради і партії президента повинен бути прийнятий спеціальний закон, який помститься всім тим, х...