"А можете посилання скинути?": Постріл у голову, візитівка Яроша, переляканий Царьов

Сильно питущий лідер «Новоросії» вже не раз демонструвал здатність вчасно втікти ,від чужих та своїх. Стверджує, що пережив дбизько 10 замахів.

Колишній народний депутат від Партії регіонів, прихильник "русского мира" Олег Царьов спростував чутки про своє вбивство, які поширювалися в соціальних мережах і в ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Так, екс-регіонала "поховали" в столиці РФ. "В 8-10 ранку біля будинку в районі Північного Бутова, що на околиці Москви, пострілом в голову був убитий відомий український сепаратист Олег Царьов. Поруч з тілом знайшли візитку Яроша і гільзи від українського пістолета-автомата "Смерть зрадникам", - написав журналіст Тарас Чорноіван в своєму Facebook.

Однак після таких заяв Царьов вийшов на відеозв'язок з ТСН, повідомивши, що живий і знаходиться в окупованому Криму. "Так, як бачите, живий. А можете ссилочку скинути? (на повідомлення про вбивство. - Ред.) А то мене вже ховали раз десять", - сказав запроданець.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...