А своїх коли навчаться? Тимошенко обіцяє посадити трьох друзів Порошенка

Лідерка "Батьківщини" своєрідно трактує настанову "батька сингапурського дива", обіцяючи задля подолання корупції саджати попередників, як це й сталося з самою пані Тимошенко. А дійсна боротьба з корупцією настане коли саджатимуть своїх

Лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що в разі перемоги на президентських виборах вона виконає обіцянку чинного глави держави Петра Порошенка - посадити трьох його друзів, зазначають Патріоти України.

"Якщо так Господь і народ вирішить, і я зможу перемогти, я виконаю зобов'язання, яке взяв президент на перших порах, і посаджу трьох його друзів", - заявила Тимошенко на зустрічі з Федерацією роботодавців України та Об'єднанням роботодавців в Києві в суботу.

За словами кандидата в президенти, судова гілка влади буде "незалежним від політичних впливів дієвим інструментом у боротьбі з корупцією".

У той же час Тимошенко переконана, що анонсований, але так і не виконаний нинішнім президентом підхід колишнього прем'єр-міністра Сінгапуру Лі Куан Ю, який пропонував для боротьби з корупцією "посадити трьох друзів", повинен бути доповнений корінними змінами правоохоронної системи.

"Якщо залишиться система, при якій одна людина буде приймати рішення: кого стратити, а кого милувати, - це буде означати відсутність системи управління. На системному рівні потрібно встановити баланси і противаги, ефективну систему контролю судочинства. Ця система не може діяти фрагментарно, вона повинна функціонувати як єдиний механізм, який не допустить таких наслідків", - зазначила лідер "Батьківщини".

До того ж Тимошенко запевнила, що після прийняття нової Конституції на всеукраїнському референдумі, "президент більше ніколи не буде впливати на суди".

Тимошенко також підписала Меморандум про співпрацю з Федерацією роботодавців України та Об'єднанням організацій роботодавців.

Варто зазначити, що заради красного слівця Юлія Володимирівна викривила слова діючого президента. То була не передвиборча промова, а звернення до новопризначеного генпрокурора і стосувалось, так би мовити, "прокурорських" друзів.19 червня 2014 року, представляючи в парламенті генпрокурора Віталія Ярему, президент Петро Порошенко сказав: "В якості напутнього і символічного побажання моя улюблена цитата автора сінгапурського дива Лі Куан Ю: "Як почати боротьбу з корупцією? Почніть з того, що треба посадити трьох своїх друзів. ви точно знаєте, за що, вони знають, за що , і народ вам повірить".

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...