Адміністрація президента відреагувала на появу в ЗМІ документа з обіцянками Порошенка спецслужбам Путіна

​Грузинський телеканал "Руставі-2" опублікував нібито зобов'язання нинішнього президента України Петра Порошенка перед ФСБ РФ не брати участь в діяльності проти Росії, яка датована 2007 роком.

"Я, громадянин України Порошенко Петро Олексійович 26.09.1965 р. р, у період перебування на території Російської Федерації зобов'язуюсь неухильно дотримуватися російського законодавства, не брати участь у діяльності, спрямованої проти інтересів РФ", - йдеться в опублікованому "Руставі-2" документі, який датований лютим 2007 року, зазначають Патріоти України.

Дане зобов'язання було нібито дано після затримання Порошенко російськими прикордонниками під час його візиту до Санкт-Петербург, де проживають батьки дружини його старшого сина Олексія.

У свою чергу, українське видання "Страна" звертає увагу на деякий нестиковки в зазначених документах. Так, старший син Пера Порошенко Олексій познайомився з громадянкою РФ Юлією Аліхановою (вона дійсно із Санкт-Петербурга) під час навчання в міжнародній школі INSEAD в 2011-2012 роках. Тобто в 2007 році навряд чи вони могли бути знайомі, а чоловіком і дружиною вони стали тільки в 2013 році.

Також на матеріал телеканалу "Руставі-2" відреагувала і прес-служба Адміністрації Президента України.

"Оприлюднені так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії.Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини", - зазначили у відомстві.

Хіти тижня. За два дні до пенсії: Трамп з ганьбою звільнив заступника директора ФБР

п’ятниця, 23 березень 2018, 5:00

Адміністрація президента США Дональда Трампа "продовжує війну" проти ФБР, заявив Ендрю Маккейб після звільнення з посади заступника директора бюро. Генеральний прокурор США Джефф Сешнс 17 березня звільнив заступника директора ФБР Ендрю Маккейба за два ...

Хіти тижня. МЗС України відповіло на істерику Москви щодо заборони голосування на виборах президента РФ

п’ятниця, 23 березень 2018, 4:00

У МЗС РФ нервово відреагували на рішення України не пускати росіян на вибори у диппредставництва і навіть заговорили про “втручання” у внутрішні справи. Про це йдеться в заяві на сайті відомства, передають Патріоти України. Своє “обурення” російські ди...