Адміністрація президента відреагувала на появу в ЗМІ документа з обіцянками Порошенка спецслужбам Путіна

​Грузинський телеканал "Руставі-2" опублікував нібито зобов'язання нинішнього президента України Петра Порошенка перед ФСБ РФ не брати участь в діяльності проти Росії, яка датована 2007 роком.

"Я, громадянин України Порошенко Петро Олексійович 26.09.1965 р. р, у період перебування на території Російської Федерації зобов'язуюсь неухильно дотримуватися російського законодавства, не брати участь у діяльності, спрямованої проти інтересів РФ", - йдеться в опублікованому "Руставі-2" документі, який датований лютим 2007 року, зазначають Патріоти України.

Дане зобов'язання було нібито дано після затримання Порошенко російськими прикордонниками під час його візиту до Санкт-Петербург, де проживають батьки дружини його старшого сина Олексія.

У свою чергу, українське видання "Страна" звертає увагу на деякий нестиковки в зазначених документах. Так, старший син Пера Порошенко Олексій познайомився з громадянкою РФ Юлією Аліхановою (вона дійсно із Санкт-Петербурга) під час навчання в міжнародній школі INSEAD в 2011-2012 роках. Тобто в 2007 році навряд чи вони могли бути знайомі, а чоловіком і дружиною вони стали тільки в 2013 році.

Також на матеріал телеканалу "Руставі-2" відреагувала і прес-служба Адміністрації Президента України.

"Оприлюднені так звані "документи" від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії.Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини", - зазначили у відомстві.

"Новости - две, но они стоят сотни новостей", - Олег Пономар

середа, 20 червень 2018, 8:15

Україна здобула ще одну важливу перемогу. "Среда. Новости - две, но они стоят сотни новостей", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "- Коммерческий суд в Лондоне одобрил заморо...

План Медведчука, або Чому Кравчук знову захотів прямих переговорів з Путіним, - журналіст

середа, 20 червень 2018, 6:25

Перший президент України Леонід Кравчук запропонував українцям свій рецепт завершення війни на Донбасі. Рецепт цей виявився мало того, що нехитрий, але і не дуже новий. "По словам Леонида Макаровича, Петр Порошенко и Владимир Путин должны сесть за стол...