Зазначається, що це третій подібний проект, зареєстрований в польському парламенті. В останньому проекті резолюції наголошується, що "організований і масовий вимір Волинського злочину має характер етнічної чистки і геноциду", а в 1942-1945 роки на території Волині та Східної Галичини "жертвами злочину стали 100 тисяч безневинних польок і поляків, включаючи дітей".
"11 липня 2016 року минає 73-тя річниця апогею хвилі злочинів, які на Східних кресах (областях. - Ред.) зробили Організація українських націоналістів і підрозділи Української повстанської армії", - заявили польські аграрії в проекті резолюції. Автори проекту зазначають також те, що в останні роки в Західній Україні спостерігається зростання популярності Степана Бандери і УПА. Наголошується, що при "повному мовчанні" Києва і Варшави, в містах з'являються пам'ятники Бандері, його ім'ям називають площі і вулиці, відбуваються марші його пам'яті. І, разом з тим, - за невеликими винятками - в Україні блокуються спроби увічнити жертв терору УПА.
Проекти резолюцій щодо Волинської трагедії раніше також вносили на розгляд Сейму депутати від партії "Кукізь15" і партії "Право і справедливість". Нагадаємо, раніше видатні українські громадські та політичні діячі звернулися до польського суспільства з листом покаяння і прощення з приводу польсько-українського конфлікту.
"Чим далі, тим менше раціонального в ситуації з трампівськими «тарифами проти всього світу». Ці «додаткові мита» ухвалюються за наполяганням вигаданого «експерта» через знайденого із заголовків Amazon 75-річного автора. Вони практично повністю збігають...
У Росії є величезний мобілізаційний резерв – за різними оцінками, близько 13 мільйонів осіб. Але на фронті такої кількості немає, передають Патріоти України. Експерт із військових питань Інституту євроатлантичного співробітництва Ігор Козій пояснив, що...