Зазначається, що це третій подібний проект, зареєстрований в польському парламенті. В останньому проекті резолюції наголошується, що "організований і масовий вимір Волинського злочину має характер етнічної чистки і геноциду", а в 1942-1945 роки на території Волині та Східної Галичини "жертвами злочину стали 100 тисяч безневинних польок і поляків, включаючи дітей".
"11 липня 2016 року минає 73-тя річниця апогею хвилі злочинів, які на Східних кресах (областях. - Ред.) зробили Організація українських націоналістів і підрозділи Української повстанської армії", - заявили польські аграрії в проекті резолюції. Автори проекту зазначають також те, що в останні роки в Західній Україні спостерігається зростання популярності Степана Бандери і УПА. Наголошується, що при "повному мовчанні" Києва і Варшави, в містах з'являються пам'ятники Бандері, його ім'ям називають площі і вулиці, відбуваються марші його пам'яті. І, разом з тим, - за невеликими винятками - в Україні блокуються спроби увічнити жертв терору УПА.
Проекти резолюцій щодо Волинської трагедії раніше також вносили на розгляд Сейму депутати від партії "Кукізь15" і партії "Право і справедливість". Нагадаємо, раніше видатні українські громадські та політичні діячі звернулися до польського суспільства з листом покаяння і прощення з приводу польсько-українського конфлікту.
Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...