Агресор не зупиниться: Росія реалізовує на Донбасі "придністровський сценарій"

Росія на Донбасі не зацікавлена в припиненні воєнних дій.

Ілюстрація: news-russia.info

Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв вважає, що Росія реалізовує на окупованому Донбасі «придністровський сценарій», однак у припиненні воєнних дій не зацікавлена. Про це Єлісєєв заявив в інтерв'ю газеті «Сегодня», повідомляють Патріоти України.

«Москвою реалізовується, по суті, так званий придністровський сценарій. Але на відміну від Придністров'я, за нашими прогнозами, Росія на Донбасі не зацікавлена в припиненні воєнних дій, обстрілів, провокацій, диверсій», - заявив він.

За словами Єлісєєва, за допомогою ескалації напруги Москва намагається дестабілізувати політичну та економічну ситуацію в Україні, створити так звану «контрольовану нестабільність», щоб не дати Україні створити позитивний фон для активного й успішного проведення реформ.

«Для Росії потрібен постійний осередок нестабільності, що вона на сьогодні і здійснює на Донбасі. Ми робитимемо все можливе, щоб скоординувати і мобілізувати глобальну проукраїнську коаліцію, здійснити тиск на Москву для демонстрації політичної волі виконувати Мінські домовленості. І, звичайно ж, ми продовжуємо просувати процес деокупації Криму», - зазначив Єлісєєв.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...