Агресор заплатить за все? Україна готує позов до Міжнародного суду ООН через дії РФ у Чорному морі

Україна збирається подати позов до Міжнародного суду ООН, вимагаючи визнати відповідальність Росії за акт агресії в Чорному морі. Про це заявив президент України Петро Порошенко в ефірі "Свободи слова" на ICTV, повідомляють Патріоти України.

"Готується позов до Міжнародного суду ООН у зв'язку з актом агресії. Факт цей вже зафіксовано. Про відповідальність Російської Федерації за агресію проти нашої держави", - повідомив він.

Раніше повідомлялося, що Україна висловила протест Росії через напад на українські кораблі в Керченській протоці в комітеті з безпеки на морі Міжнародної морської організації.

Росіян відправили "відновлювати" Луганську область й "кинули" на гроші (відео)

субота, 13 серпень 2022, 11:45

Співробітники "Мосводоканалу", які приїхали в тимчасово окуповане Щастя Луганської області, скаржаться на невиплату зарплат. У зв'язку з цим скривджені росіяни звернулися до президента Російської Федерації Володимира Путіна. Відповідне відео з'явилося ...

Лякають розривом дипвідносин: У РФ вибухнули погрозами на адресу США через статус "країни-спонсора тероризму"

субота, 13 серпень 2022, 11:29

Москва пригрозила розривом дипломатичних відносин з Вашингтоном у разі визнання Російської Федерації "країною-спонсором тероризму". У РФ заявили, що це буде "точкою неповернення".Про це розповів директор департаменту Північної Америки російського МЗС О...