Америка завмерла у передчутті сенсації: Мюллер передав генпрокурору США звіт про ймовірне втручання РФ у вибори Трампа президентом

Найближчими днями секретний документ буде оприлюднений в Конгресі

Непідкупний та принциповий Роберт Мюллер має "залізну хватку

Спецпрокурор Роберт Мюллер передав свій звіт щодо розслідування про ймовірне втручання Росії в американські вибори генеральному прокурору США Вільяму Барру.

У свою чергу, генпрокурор Барр пообіцяв у найближчі дні проінформувати Конгрес про результати розслідування спецпрокурора Мюллера, повідомляють Патріоти України з посиланням на The New York Times.

Як зазначає видання, тепер Барр повинен визначити, у якому об'ємі дозволить поділитися із Конгресом та, відповідно, із американською громадськістю, інформацією із звіту Мюллера – частково чи повністю.

Нагадаємо, американські спецслужби прийшли до висновку, що Росія втрутилася у президентську гонку 2016 року, намагаючись обернути результати виборів на користь Трампа. Москва, звично, заперечує втручання.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...