Американський експерт розповів, як змусити Росію відступити з України

Посилення санкцій проти РФ та поставки летальної зброї Україні змусять окупанта змінити свою політику щодо окупованого Донбасу.

С.Бланк. Фото: Радіо Свобода

Поставки летальної зброї Україні і посилення санкцій проти Росії можуть змусити РФ змінити свою політику щодо окупованого Донбасу, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Апостроф".

Таку думку висловис експерт Американської ради із зовнішньої політики (AFPC) Стівен Бланк.

"Думаю, підхід Росії може змінитися з погіршенням для неї військової ситуації навколо України - коли Сполучені Штати і Європа нададуть Україні озброєння і його розгорнуть, а не сховають на складі, як Javelin (як на мене, в цьому немає ніякого сенсу). Також я вважаю, що продовження тиску на Росію, який обмежує її можливості, велика підтримка України, продовження і, якщо потрібно, розширення санкцій будуть змушувати Росію передумати", - упевнений експерт.

Також важливу роль відіграє реформування країни і зростання економіки України, що зменшить вплив Росії на ситуацію.

"Я б хотів побачити, що Україні постачають більше озброєння, яке вона може розгорнути, бачити більше тиску на Україну, щоб вона реформувалася, і більше тиску на Росію, щоб вона повністю прибралася з України. Особисто я незадоволений, однак, об'єктивно кажучи, зараз ситуація краща, ніж чотири роки тому ", - резюмував Бланк.

Опублікував: Інна Мартинчук

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...