Ані Зеленський, ані Тимошенко жодного разу не звернулись до Путіна як до ворога України, - ветеран АТО (відео)

Така "обережність" не може не підштовхнути свідомого громадянина до певних висновків...

Тимошенко і Зеленський вже приготувалися "домовитися"? Ілюстрація: ВВС.

Кандидати у президенти Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко жодного разу не звернулись до президента держави-агресора Росії Володимира Путіна як до ворога України. Про це заявив відомий блогер і учасник російсько-української війни Олексій Петров у ток-шоу "Прямий ефір", передають Патріоти України.

"Я його (Зеленського - ред.) особисто не знаю. Досить аналізувати його виступу. "Чудовий" жарт у нього був у 2016 році, коли Україну - країну, в якій він збирається стати президентом - він виставив в ролі актриси порнофільмів. Причому він не жартував, адже міг, з його-то часткою іронії, пожартувати в сторону Кремля, в сторону Путіна стосовно війни, стосовно збитих літаків, збитого "Боїнга", стосовно обстрілу Маріуполя. Я жодного разу не чув.

І найбільший нюанс - я також не чув ... Я спеціально набрався сил, терпіння і прослухав весь виступ на форумі, де висувалася Юлія Володимирівна. І спеціально сидів і слухав. У мене додалося сивого волосся. Знаєте, скільки разів вона звернулася до Путіна як до головного ворога України? Жодного разу. Те ж саме - і Зеленський. Вони не помічають його. І особисто для мене як для громадянина України наштовхує на певні нюанси", - зазначив Петров.

Джерело: Прямий

У районі Кримського мосту?: У Керчі повідомляють про гучні вибухи (відео)

четвер, 18 серпень 2022, 21:42

Пізно ввечері четверга, 18 серпня, у Керчі місцеві повідомляють про щонайменше два вибухи. За словами очевидців, звуки гучних вибухів пролунали у районі Кримського мосту. Про це повідомляють місцеві телеграми канали та російські засоби масової пропаган...

Зеленський та генсек ООН погодили параметри місії МАГАТЕ на ЗАЕС

четвер, 18 серпень 2022, 21:29

Будь-яка реалізована загроза на території Запорізької атомної енергостанції – це не лише ядерна небезпека для всієї Європи, а й самогубство для самих росіян. Територія АЕС має бути терміново демілітаризована, а персонал має бути виведений із заводу. Пр...