"Авакову перекинули спеназ США для утримання ситуації": Українських силовиків перед виборами закидують провокаційними повідомленнями

Українські прикордонники перед виборами президента масово почали отримувати СМС-повідомлення про те, що в Україну нібито прибув спецназ США і незабаром країну накриє "третій Майдан".

Про провокації написав у Facebook речник Держприкордонслужби Олег Слободян. Він спростував дані, зазначені в провокаційній розсилці.

За інформацією Слободяна, в повідомленнях від невідомого адресата сказано про таємне прибуття до Києва американського спецназу в суботу, 23 березня, вранці. В загальному нібито прибуло 410 людей на 90-денний період для організації виборчого і поствиборчого процесу.

"Майдан 3.0" і "спецназ США": в Україні влаштували СМС-провокацію перед виборами

Провокатори запевнили, що американці були направлені в Україну для того, щоб утримати владу і нібито передати її в руки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що жоден американський, або будь-який інший спецназ в Україну не прибував. Прикордонники знаходяться на своїх робочих місцях і позиціях і сумлінно і спокійно виконують покладені на них народом України обов'язки. Не варто піддаватися провокаціям і паніці. А у випадку, якщо подібні СМС приходять і вам на телефон – повідомляйте в компетентні правоохоронні органи", – підкреслив Слободян.

"Майдан 3.0" і "спецназ США": в Україні влаштували СМС-провокацію перед виборами

Спікер Держприкордонслужби зазначив, що мета подібних дій – дестабілізувати ситуацію в країні. Він також висловив думку про те, що джерела повідомлень будуть встановлені досить швидко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що Росія затіяла нову провокацію, в рамках якої планувалося показове затримання на кордоні громадян України.

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...

"Популісти заявлять що завгодно, бо їм потрібен "рєйтінг", президент навіть видалить заклик про необхідність щеплення", - Валерій Прозапас

понеділок, 25 жовтень 2021, 0:00

"Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти - "просто пєрєстать стрєлять!", "тарифи знизимо вдвічі!", "зарплата 4000$!", "майстри спорту!", "конєц епохі бідності!", "лавіна інвестицій!", "корупцію подолано!", "1000 000 000 дєрєвьєв!". Популіст...