"Авакову перекинули спеназ США для утримання ситуації": Українських силовиків перед виборами закидують провокаційними повідомленнями

Українські прикордонники перед виборами президента масово почали отримувати СМС-повідомлення про те, що в Україну нібито прибув спецназ США і незабаром країну накриє "третій Майдан".

Про провокації написав у Facebook речник Держприкордонслужби Олег Слободян. Він спростував дані, зазначені в провокаційній розсилці.

За інформацією Слободяна, в повідомленнях від невідомого адресата сказано про таємне прибуття до Києва американського спецназу в суботу, 23 березня, вранці. В загальному нібито прибуло 410 людей на 90-денний період для організації виборчого і поствиборчого процесу.

"Майдан 3.0" і "спецназ США": в Україні влаштували СМС-провокацію перед виборами

Провокатори запевнили, що американці були направлені в Україну для того, щоб утримати владу і нібито передати її в руки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Державна прикордонна служба офіційно заявляє, що жоден американський, або будь-який інший спецназ в Україну не прибував. Прикордонники знаходяться на своїх робочих місцях і позиціях і сумлінно і спокійно виконують покладені на них народом України обов'язки. Не варто піддаватися провокаціям і паніці. А у випадку, якщо подібні СМС приходять і вам на телефон – повідомляйте в компетентні правоохоронні органи", – підкреслив Слободян.

"Майдан 3.0" і "спецназ США": в Україні влаштували СМС-провокацію перед виборами

Спікер Держприкордонслужби зазначив, що мета подібних дій – дестабілізувати ситуацію в країні. Він також висловив думку про те, що джерела повідомлень будуть встановлені досить швидко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що Росія затіяла нову провокацію, в рамках якої планувалося показове затримання на кордоні громадян України.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...