
Американський флот може влаштувати морську блокаду російським суднам, які постачають енергоносії на Близький Схід Про це заявив міністр внутрішніх справ США Райан Зінке, повідомляють Патріоти України з посиланням на Washington Examiner. За словами американського високопосадовця, причиною присутності Москви в близькосхідному регіоні є саме продаж нафти, від якої залежить економіка Росії. Зінке підкреслив, що можливості флоту США дозволяють блокувати морські шляхи, щоб Росія не контролювала на Близькому Сході ринок енергоносіїв так, як вона контролює його в Європі.
Ну, а для тих, хто перебуває під враженням телекартинок російської пропаганди варто зазначити, що у Кремля забракне як військово-морських потуг, так, насправді, навіть політичної волі, щоб піти на самовбивчий конфлікт з проривом блокади, приреченими на неминучу поразку. Адже атакувати, саме атакувати, доведеться сили, де один есмінець одним залпом може знищити таку потугу як Чорноморський військово-морський флот РФ.
Навіть у найгірші роки «Холодної війни» набагато сильніший за сучасний російський флот СРСР жодного разу не наважився атакувати американців, в тому числі при блокаді Куби 1962 року, коли ризик Третьої Світової був як ніколи близький.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...