БАБЧЕНКО ЖИВИЙ (відео)

У СБУ заявили, що запобігли вбивству відомого журналіста.

Фото: obozrevatel.com

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко насправді живий, заявили у Службі безпеки України (СБУ), повідомляють Патріоти України.

Бабченко вийшов на загал у СБУ у супроводі генпрокурора Юрія Луценка і вибачився перед своєю дружиною за те, що довелося інсценувати смерть.

"Окремі вибачення моїй дружині. Олечко, пробач, але тут було без варіантів. Операція готувалася два місяці. Мене посвятили місяць тому. За результатами операції, людина узята, вона перебуває під вартою", - зазначив Бабченко на брифінгу з главою СБУ Василем Грицаком.

Так, Грицак розповів, що співробітники СБУ завчасно одержали інформацію про те, що на Бабченка готують замах.

"Ми вийшли на людей, які володіли цією інформацією, відповідно із законодавством установили з ними конфіденційне співробітництво. Вони допомогли нам запобігти цьому вбивству. Було ухвалено рішення про проведення оперативної комбінації, завдяки якій нам удалося зібрати неспростовні докази терористичної діяльності російських спецслужб на території України", - заявив Грицак.

"Люди сказали, що є на тебе замовлення. Вже передані гроші, 40 тис. доларів. Показали документи, мої паспортні дані, мою фотографію, яка є тільки в моєму паспорті. Стало зрозуміло, що інформація йде з Росії. Мені запропонували взяти участь у цій спецоперації, інших варіантів немає. Або працюємо, або працюємо. Хлопці працювали, як буйволи. Звідти, з того боку, давили дуже сильно. На виконання замовлення дали три тижні", - розповів сам Бабченко.

"Окремі вибачення моїй дружині. Олечко, пробач, але тут було без варіантів. Операція готувалася два місяці. Мене посвятили місяць тому. За результатами операції людина взята, вона перебуває під вартою", - сказав журналіст.


ЗСУ продовжують штурми південніше Бахмуту та поблизу Вербового, - Генштаб

неділя, 24 вересень 2023, 7:35

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...

Дорогою в Україну: Володимир Зеленський нагородив польських волонтерів

неділя, 24 вересень 2023, 7:30

Президент України Володимир Зеленський, повертаючись в Україну після візиту в США та Канаду, зупинився в Любліні, що в Польщі. Там він нагородив польських волонтерів, які допомагають Україні. Про це йдеться на сайті Офісу президента України. Серед тих,...