Бабуся з рейк’явікського концтабору зачекалась: Ватажок "ДНР" під пісні Кобзона зізнався, що не безсмертний (відео)

Концерті російського Йосипа Кобзона в окупованому Донецьку став приводом для чергових «перлів» «великого оратора».

На початку своєї промови Олександр Захарченко заявив, що не має наміру миритися з українцями, але готовий їх "лікувати". "А ось рецепт ми з вами будемо виписувати і самі обирати лікування - швидке, довге або легке", - спромігся видати вождь "молодої республіки".

Потім, перефразувавши слова однієї з пісень, яку виконав Кобзон, додав, що його можна вбити, але не Донбас, зазначають Патріоти України. Героїчну промову дивіться з 7 хвилини.

Ми навіть не підозрювали, що в нас їх так багато: Пропагандистка Кремля видала фейк про тисячу знищених "Байрактарів" (відео)

четвер, 30 червень 2022, 23:14

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва знову осоромилася маячнею, коли відкривала рот із серйозним виразом обличчя. Цього разу вона сказала, що росіяни збили вже тисячу безпілотників Bayraktar. Можливо, вона лише трішки перестаралася з прославлянням о...

"Сначала в рамках доброй воли россияне ушли из-под Киева, теперь вот с острова Змеиный", - Сергій Фурса

четвер, 30 червень 2022, 23:00

"Ох уж эти жесты доброй воли от российских военных. Как с той птицей. «Пока не пнешь, не полетит». Вот что Himars животворящий делает", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та про...