Бацька в шпагаті "братньої любові": У Білорусі оштрафували активістів з українською символікою під посольством РФ

Хай Бог милує від долі бути московськими холуями. Це невідмінно стане незручною сторінкою історії режиму Лукашенка.

Суд Центрального району Мінська оштрафував трьох активістів за участь в акції солідарності з українськими моряками біля посольства РФ 26 листопада, зазначають Патріоти України.

Активістів визнали винними за статтею "Участь в несанкціонованому масовому заході". Їм призначили штраф у розмірі 490 білоруських рублів,.

Учасники акції мали з собою паперові кораблики з українською символікою. Паперові кораблики активісти принесли і в суд, де їх забрав співробітник міліції.

Увечері 26 листопада до посольства Росії в Мінську прийшло близько десяти чоловік, які поклали на парапет огородження паперові кораблики, пофарбовані в кольори українського прапора. Активісти висловили солідарність з українськими моряками, яких обстріляли і захопили в полон війська РФ.

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...

Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

субота, 30 вересень 2023, 10:30

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають ...