Біглий Олійник знов засвітився: "Продовжують вилазити гниди з мокшанських кущів...", - блогер (фото)

Соцмережу обурив флешмоб, підтриманий біглим нардепом Олійником.

Колишній член Партії регіонів, екс-бютівець Володимир Олійник, який втік до Росії, викликав неабияке обурення серед користувачів українських користувачів Фейсбуку. Світлину, на якій зображений екс-нардеп запостив у спільноті порталу Патріоти України користувач Олег Максименко.

Екс-нардеп сфотографувався для флешбому з плакатом "Я проти бандерівців".

Крористувачі мережі одностайно виказали своє обурення позицією екс-нардепа а також підкреслили, що Бандера був великою людиною, раз його до сих пір бояться на Росії.




Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...

"На 100% це неможливо": Пролунала тривожна заява про захист українських міст

субота, 27 червень 2026, 11:26

Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...