Більше санкцій хороших та різних: США почали застосовувати репресивні заходи проти російських фінустанов за підтримку режиму Мадуро

США ввели санкції проти російського банку за підтримку режиму Мадуро. Передбачається заморожування активів в юрисдикції США, а також заборону американським фізичним та юридичним особам на операції з російським банком.

США додали до санкційних списків російський банк "Єврофінанс Моснарбанк" за зв'язок з венесуельською державною нафтовидобувною компанією PDVSA, зазначають Патріоти України.

"Радник Білого дому з нацбезпеки Джон Болтон минулого тижня попередив, що іноземні фінансові організації можуть опинитися під санкціями за сприяння незаконним транзакціям на користь Ніколаса Мадуро", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що включення до списку означає заморожування активів в юрисдикції США, а також заборону американським фізичним та юридичним особам на угоди, або угоди з цим банком.

"На 1 січня банк займав 80 місце в банківській системі РФ з активами 71,9 мільярда рублів, власні кошти становили 31,8 мільярда рублів, кошти населення - 8,9 мільярда рублів", - уточнює видання.

У Венесуелі 21 січня почалися масові протести проти узурпував владу режиму Ніколаса Мадуро. Після початку заворушень спікер парламенту країни Хуан Гуайдо проголосив себе тимчасовим головою держави. Низка країн Заходу на чолі з США заявили про визнання Гуайдо. При цьому Росія вирішила підтримати режим Мадуро.

США ще 28 січня оголосили про введення санкцій відносно PDVSA, заблокувавши її активи та інтереси у своїй юрисдикції на 7 мільярдів доларів, а також заборонили угоди з ними.

Загроза вкрай серйозна: Росія може за дві години відрізати країни Балтії від НАТО, - The Times

понеділок, 6 грудень 2021, 16:22

Російська Федерація може за дві години відрізати країни Балтії від НАТО. Зокрема, за допомогою мігрантів, які стоять на кордоні Білорусі з Польщею, зазначають Патріоти України з посиланням на публікацію The Times. Видання з посиланням на джерела в Укра...

​"Судя по тому, что этот план глуп и предельно нереалистичен, он является абсолютно подлинным творением Генштаба РФ": Невзоров про опубліковані дані по реалізації вторгнення в Україну

понеділок, 6 грудень 2021, 15:28

Відомий російський публіцист, режисер і журналіст Олександр Невзоров, виступаючи у своїй авторській програмі "Наповал" 5 грудня (випуск №77), прокоментував нещодавню заяву американської розвідки про "перехоплений" план наступу Російської Федерації на У...