
Біля селища Південне, що на околиці окупованої Горлівки, бойовики активно обстрілюють місцевих мирних жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на на прес-центр штабу ООС.
"Щодо ситуації навколо селища Південне (Чигарі), що на околицях Горлівки. Противник змінив тактику та останнім часом вдається до систематичних обстрілів цього населеного пункту з крупнокаліберних кулеметів та мінометів", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що основною метою ворога є знищення житлових будинків та залякування місцевих жителів, а по захисниках Південного вогонь майже не ведеться. "У той же час оборонці населеного пункту вчасно виявляють вогневі засоби противника та придушують їх вогнем. Об'єднані сили також надають усю необхідну допомогу місцевим жителям", - зазначають у штабі ООС.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....