"Было бы 500 млн русских!": Жириновський замарив поверненням кріпацтва

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що скасування кріпацтва розвалило Росію. Більш того, він висловив упевненість в тому, що якби його зберегли, то населення його країни зараз становило би 500 млн людей. Таку думку він виклав на своєму Telegram-каналі, повідомляють Патріоти України.

Депутат нелегітимної Держдуми обурився через те, що досі немає оцінок рішення імператора Олександра II про скасування кріпацтва. За його словами, зараз нібито ніхто не може відповісти, яка була користь і наслідки такого кроку.

Жириновський висловив думку, що до 1861 року поміщик відповідав за своїх селян, забезпечував їх землею, роботою, і Росія була одним із головних постачальників сільгосппродукції у світі.

"А після скасування за селян почало відповідати МВС, і мільйони з них по всій Росії залишилися без землі, без діла, неприкаяними. Багато в пошуках кращої долі поїхали з села у міста, де стали перетворюватися на пролетарів, які потім стали опорою держперевороту 1917 року. Потрібно було залучати робітників з околиць Російської імперії або взагалі з-за кордону. Так ми зберегли б і міцне селянство, потужне сільське господарство, і підняли б промисловість, і перевороту не було б. Зараз населення Росії 500 млн людей було би", — заявив одіозний Жириновський.

"Було би 500 млн росіян!" Жириновський задумав повернути кріпацтво


Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...