Близький Схід у передчутті чергової війни: Ісламісти пригрозили Ізраїлю потужною відповіддю за сектор Газа

Ракетні удари ісламських радикалів по Єврейській державі з сектору Гази можуть спровокувати вторгнення в цей арабський анклав.

Об'єднаний штаб воєнізованих угруповань в Газі застеріг Ізраїль від жорсткої відповіді на ранковий ракетний обстріл центрального регіону країни, зазначають Патріоти України. «Все ізраїльські об'єкти знаходяться на прицілі у сил опору», - оголосили ісламісти, пообіцявши в разі посилення бомбардувань Гази «негайну і настільки гостру відповідь, що окупаційний режим його не витримає».

Як зазначають ізраїльські оглядачі, навряд чи останні обстріли центру країни були здійснені помилково - швидше за все, ХАМАС хотів дати зрозуміти «сіоністам» ступінь досяжності і уразливості найбільших ізраїльських населених пунктів.

При цьому, як видно, ісламісти розраховували, що напередодні виборів уряд не почне серйозну військову операцію, проте прорахувалися, оскільки будь-яка «війна з ХАМАСом» напередодні виборів гратиме на руку міністру оборони Нетаніягу і таким чином ХАМАС фактично допомагає «Лікуду» і «топить» ізраїльських лівих.

За повідомленнями з південного регіону, на кордоні з Газою йде підготовка до вторгнення в сектор, на південь перекидаються піхотні і танкові війська. Дороги поблизу від паркану безпеки перекриті, сільськогосподарські роботи зупинені. Зрозуміло, готовність до вторгнення не означає неминучість - в минулому році до Газі вже стягували війська, але обійшлося без наземної операції.

З настанням темряви ВПС ЦАХАЛу вже завдали авіаудару. Зокрема знищено будівлю "Міністерства оборони" Гази. Далі все залежатиме від того ,як відреагують на це ісламісти. Якщо вони продовжать обстрілювати ракетами центр країни, то спровокують наземну операцію, яка може закінчитися і повним зміщенням ХАМАСу.

"Дом содрогнулся, поднимаются клубы дыма": На околицях окупованих Докучаєвська та Донецька точаться потужні бої

четвер, 28 жовтень 2021, 19:58

У соціальних мережах мешканці непідконтрольного Україні Докучаєвська повідомляють, що вже тривалий час на лінії фронту триває бій і навіть є влучення. Так, на одному із териконів міста видніються клуби диму, передають Патріоти України. Користувачі зазн...

Хіти тижня. "Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

четвер, 28 жовтень 2021, 18:00

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину? Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журна...