Бойова авіація України відпрацьовує протидію вторгненню росіян з Азовського моря

Особлива увага приділяється прискоренню розгортання ВПС ЗСУ, задля оперативних дій вздовж узбережжя та в акваторії Азовського моря та взаємодії з ВМСУ. Маневри були максимально наближені до бойових дій

Су-25 ВПС ЗСУ

Авіація Збройних сил України провела навчання над акваторією Азовського моря.Як сказано в повідомленні Міноборони, екіпажі літаків МіГ-29 і Су-25 провели бойове завдання, прикриваючи з повітря кораблі ВМС, які вийшли в похід.МіГ-29Під час льотної зміни, екіпажі відпрацювали низку завдань, серед яких, зокрема, зліт парою, протиракетні маневри тощо. Польоти відбувалися з повним бойовим навантаженням засобами авіаційного ураження, повідомили в прес-службі, зазначають Патріоти України.

Пілоти, виконавши польотне завдання, один за іншим здійснили посадку на одному з оперативних аеродромів в безпосередній близькості від району проведення операції Об'єднаних сил, розповіли в Міноборони.


Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...