
Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв пояснив переведення своєї мільйонної премії за перемогу над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі мамі до США, повідомляють Патріоти України.
"Я перевів гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно. Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що станеться з моїм майном тут?" - сказав Коболєв.
На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, голова "Нафтогазу" відповів ствердно. "Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини.
Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою «Нафтогазу», зараз відкрито величезну кількість справ — у мене є грубезна тека з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура — все є. Самі по собі ці розслідування — нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик", - пояснив Коболєв.
Нагадаємо, Коболєв отримав премію в 7,9 млн доларів за перемогу "Нафтогазу" над "Газпромом" в Стокгольмському суді.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...