
Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв пояснив переведення своєї мільйонної премії за перемогу над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі мамі до США, повідомляють Патріоти України.
"Я перевів гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно. Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що станеться з моїм майном тут?" - сказав Коболєв.
На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, голова "Нафтогазу" відповів ствердно. "Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини.
Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою «Нафтогазу», зараз відкрито величезну кількість справ — у мене є грубезна тека з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура — все є. Самі по собі ці розслідування — нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик", - пояснив Коболєв.
Нагадаємо, Коболєв отримав премію в 7,9 млн доларів за перемогу "Нафтогазу" над "Газпромом" в Стокгольмському суді.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....