​Брати, кажете? Білорусь нарощує збройну міць на кордоні з Україною задля "бойових завдань"

Чисельність білоруських прикордонників на кордоні з нашою днржавою збільшуватимуть за рахунок перерозподілу загальних штатів силових відомств. Показово, що про таке рішення стало відомо зразу після побачення Лукашенка з Путіним у Сочі.

Про таке рішення повідомив у понеділок, 24 вересня, державний секретар Ради безпеки Білорусі Станіслав Зась за підсумками зустрічі з президентом РБ Олександром Лукашенком, повідомляють Патріоти України.

За його словами, Лукашенко заявив про доцільність зміцнення кордону з Україною шляхом збільшення числа прикордонників.

"У нас в країні підвищується чисельність силовиків в цілому. Це вимога прийнято до виконання, - сказав він. - Назріла об'єктивна необхідність. Там, де треба, потрібно підсилюватися, особливо на південному напрямку. Виходили з того, що ми додаємо людей, і вони повинні піти туди, де йде виконання бойових завдань".

Зась зазначив, що в першу чергу будуть посилені застави. "На більшості наших застав це потрібно робити, щоб забезпечити своєчасне реагування. У різних кількостях - від 3-5 до 8-10 чоловік. Дивилися по кожній заставі, вивчали місцевість, протяжність водних перешкод, боліт", - розповів він.

Крім того, повідомив секретар Радбезу Білорусі, в органах прикордонної служби будуть відтворені спеціальні бойові підрозділи - маневрені групи, які існували в попередні роки.

"Сьогодні йшла розмова за чисельністю цих груп. Президент зажадав додаткового обґрунтування цієї чисельності. Там не повинно бути ніяких тиловиків, допоміжних людей. Там повинно бути чисто бойове військове формування", - сказав Зась.

Він зазначив, що з 2014 року без зміни чисельності Держприкордонкомітету були сформовані понад два десятки нових прикордонних застав і постів. "З них 18 - на українському кордоні, був сформований Мозирський прикордонний загін. І все це робили без збільшення загальної чисельності, за рахунок перерозподілу, - сказав він. - Така робота повинна бути продовжена".

В оточенні Путіна триває боротьба між прихильниками капітуляції і "нічиєї", - Піонтковський

неділя, 4 червень 2023, 10:30

У Кремлі розгортається дуже серйозна внутрішньополітична боротьба між верхівкою - прихильниками Путіна - та військово-політичною спільнотою - партією ПВК "Вагнер". Одна із них виступає за нічию, інша - за капітуляцію. Таку думку висловив російський пол...

"План зірвався": У Держдумі поскаржилися, що Росія не досягла жодної з цілей вторгнення в Україну (відео)

неділя, 4 червень 2023, 10:30

Перший заступник голови комітету нелегітимної Державної думи РФ у справах СНД Костянтин Затулін поскаржився, що Росія не змогла досягти жодної з цілей, заради яких розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Але він все одно підтримує продовження ві...