​Британці добивають Кремль, Лавров може потрапити до Гааги: Оприлюднено, яким скандальним чином флакон з "Новачком" потрапив до Сполученого Королівства

Саме російський МЗС був задіяний у доставку бойової отруйної речовини з РФ до Лондону, по дипломатичним каналам. Що є жахливим порушенням міжнародного права.

Лаврова підставили підлеглі в "погонах"

Нервово-паралітичну речовину «Новачок», яким отруїли Сергія і Юлію Скрипаль, привезли в російське посольство в Лондоні в дипломатичній пошті. Про це пише газета Daily Mirror з посиланням на джерела в поліції і британській розвідці, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє BBC, такий спосіб доставки отруйної речовини вибрали тому, що дипломатичну пошту ніхто не має права доглядати. Відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини, посольства можуть отримувати дипломатичну пошту без необхідності митної перевірки. Причому розмір посилки може бути будь-яким, аж до вантажного контейнера.

За даними джерела видання, імовірні співробітники ГРУ отримали «Новачок» у підлеглих Сергія Лаврова в російському посольстві. Субстанцію нібито привезли туди за деякий час до прибуття виконавців замаху. Підозрювані, найімовірніше, отримали сумку з нервово-паралітичним речовиною від співробітника дипмісії в заздалегідь домовленому місці неподалік від готелю, в якому вони оселилися.

Також таблоїд з'ясував, що в операції брали участь 10 осіб. Телефон Юлії Скрипаль нібито прослуховувався за кілька тижнів або місяців до її приїзду до Сполученого Королівства. У Скотленд-Ярді від коментарів відмовилися.

США, Німеччина, Франція і Канада погодилися з аргументами Лондона, що двоє підозрюваних служать у ГРУ, а саме отруєння «майже напевно» було схвалено в Росії на найвищому рівні, тобто самим Путіним.

Французи показали, як працюють артилерійські установки CAESAR на фронті в Україні (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 13:29

Французькі журналісти показали роботу артилерійських установок CAESAR на передовій Україні. Ці САУ допомагають нищити ворога поблизу Вугледару, де активізувався наступ російських військ. Відповідне відео показали в ефірі французького телеканалу Francei...

Знайшли таксі і хутко зникли: Під Воронежем з ешелону втекли шестеро "мобіків"

неділя, 5 лютий 2023, 12:45

Шестеро російських мобілізованих втекли з військового ешелону у Воронезькій області. Через тих, хто втік, посилюють пости ДПС у Москві та Підмосков'ї, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", "мобіки" вийшли з поїзда...