Буде загострення? Окупанти на Донбасі привели у бойову готовність зброю

Окупанти вивели 25 танків із постійних місць зберігання та, ймовірно, підготували їх до бою. Про порушення бойовиками Мінських домовленостей заявила українська сторона СЦКК, повідомляють Патріоти України.

"За даними звіту СММ ОБСЄ, 10 грудня спостерігачі Місії зафіксували відсутність у постійних місцях зберігання озброєння за відповідними лініями відведення на тимчасово непідконтрольних уряду України районах Донецької області. Йдеться про 23 танків (9 Т-64 і 14 Т-72), а також 9 мінометів 2Б14 "Піднос", калібру 82 мм, 15 протитанкових гармат МТ-12. Крім того, відзначено, що вперше відсутні на певних місцях зберігання 2 танка Т-72", - йдеться у повідомленні.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...