Буде загострення? В Азовське море зайшли два військові кораблі РФ, ще один на підході

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал заявив, що 24 жовтня Росія завела до акваторії Азовського моря два військові кораблі, і ще один - на підході. Про це він розповів у рамках Львівського безпекового форуму, повідомляють Патріоти України.

"Вчора два сторожових кораблі - "Сиктивкар" і "Кизляр" були, внутрішніми водами Російської Федерації, доправлені до порту Азов, зараз вони знаходяться в акваторії Азовського моря", - сказав Цигикал.

Він наголосив, що в Азовське море нині направляється ще один російський військовий корабель. "Сьогодні почалось буксування ще одного корабля, "Стерегущій". Він пройшов, за нашою інформацією, Ярослав. Очікуємо його прибуття теж в Азов", - додав очільник Держприкордонслужби.

Цигикал зазначив, що крім цих кораблів, Росія вже має угруповання з більше 120 кораблів і катерів в Азовському морі. "На сьогодні ситуація достатньо серйозна, достатньо загрозлива", - заявив він.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...