Будуть рятуватися від "солдатів НАТО"? Терористи "ДНР" похвалилися новою "суперзброєю" (фото)

Бойовики запевняють - це унікальна розробка, здатна завдати удару не тільки по силах АТО, але і по американських найманцях, які нібито воюють на Донбасі.

Терористи "ДНР" показали свою "суперзброю". Фото: obozrevatel.com

Терористи "ДНР" випробували гібрид міни та ручної гранати - "лимонки". Про це заявив проект WarGonzo, який підтримує терористів на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Ця подія висвітлюється як розкриття таємниці "секретного проекту ВПК "ДНР". "Ми стали свідками перших випробувань ще влітку, але розкрити таємницю секретного проекту ВПК "ДНР" стало можливим тільки зараз", - сказано в повідомленні протитерористочного ресурсу.

США поновили санкції проти Ірану - Тегеран поновив розробку ядерної зброї

неділя, 20 вересень 2020, 11:06

Так проти Ірану знову застосовуються санкції відповідно до процесу швидкого відкликання, позначеного в резолюції 2231 Ради Безпеки ООН. . 20 серпня США повідомили голові Ради Безпеки про грубе невиконання Іраном його зобов'язань за Іранською ядерною...

Хіти тижня. Масові протести в Білорусі: Партизани зламали базу співробітників МВС країни

неділя, 20 вересень 2020, 11:00

Силовикам поставили ультиматум. Спеціальні групи білоруських силовиків знімають на відео дії своїх колег під час каральних операцій на акціях протесту і в місцях ізоляції протестуючих. Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA, передають Патріоти України....