Були б вже у Горлівці: Волонтер зірвав розгром російського угруповання на Світлодарській дузі - штаб 54-ї бригади

Дуже дошкульно. Те, що сталося, має стати суворим уроком для всіх цивільних, хто має доступ на передову та бійців АТО.

Військові планували "відрізати" велику групу окупантів, зламавши велику ділянку фронту, натомість були змушені задовольнитися значно скромнішим успіхом, з прикрістю зазначають Патріоти України.

У штабі 54-ї бригади розповіли про зірваний план із повернення значного шматка окупованої території з вирівнюванням лінії фронту та виходом на околиці Горлівки. Реалізувати його не вдалося через балакучість одного з волонтерів, передає військор телеканалу «1+1» Загородний.

"Скажу чесно, результат планувався значно більш масштабний. Планували захопити значно більшу територію, але ці плани стали надбанням громадськості", - розповів один із офіцерів бригади. Ще на початку операції один з волонтерів опублікував наміри військових в інтернеті – і терористи "ДНР" оперативно підтягли резерви, тож малою кров’ю операцію здійснити не вдалося, а на масштабні бої та кровопролиття армійці намірів не мали. Тепер військові на Світлодарській дузі зітхають, що з такими друзями ворогу і розвідки нема потреби мати.

Здобутками військових унаслідок цих маневрів стало звільнення сіл Травневе та Гладосове. Дістатися них поки що можна тільки полем по бездоріжжю, тож військовий позашляховик з харчами та набоями постійно грузнув в багнюці, а бійці його виштовхували. Селяни боями поблизу налякані, але прихід армійців сприймають позитивно, бо сподіваються, що разом із українською владою до них повернуться й елементарні блага цивілізації – вода, газ і світло. "Без світла, без крамниці, без нічого. Тобто весело", - коментують своє життя тутешні жителі Галина та Юрій Хом’якови. Сусіда Олександра Сарновського також цікавлять харчі і світло, тому він – за Україну. "Україна понад усе. Вона завжди такою була", - каже чоловік. Дехто ж дипломатично вітає воїнів, але й бойовиків не вважає за чужих. "Для мене і ті рідні, і ті. Ми були при "ДНР", і нічого", - каже Анатолій Плінокос.

Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

середа, 16 січень 2019, 23:11

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр о...

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...