Бути чи не бути: У Раді провели рейтингове голосування за відставку Луценка (фотофакт)

У Верховній Раді провели рейтингове голосування щодо заяви генерального прокурора Юрія Луценка про відставку, її підтримали лише 38 депутатів, повідомляють Патріоти України.

Такк, голова ВР Андрій Парубій запропонував поставити заяву на рейтингове голосування. «Хто в залі підтримує заяву генерального прокурора Юрія Луценка, прошу проголосувати», - закликав спікер. Так, за це проголосували лише 38 депутатів із 332, зареєстрованих у сесійній залі.

Пізніше під час виступу депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм назвав «брехливою» заяву Луценка про відставку. «Це брехлива заява, це не заява. Ви знаєте, яка процедура походу у відставку: треба подати документ, і має подати президент. А це був піар», - переконаний Найєм.

Нагадаємо, сьогодні, 6 листопада, під час доповіді у парламенті про стан розслідування вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Луценко сказав, що подає заяву про відставку. Перший заступник голови ВР Ірина Геращенко заявила, що провладна коаліція не підтримає відставку Луценка.

Винна... Велика Британія? В ЄС назвали несподівану версію, чому Путін зважився на вторгнення в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 19:40

Росія, можливо, не вторгалася в Україну, якби не вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. Таку несподівану думку висловив бельгійський депутат Європарламенту Гі Вергофстадт. За його словами, "об'єднана Європа, безумовно, у питаннях оборони, мала б в...

Немиті росіяни: Серед окупантів у Донецьку ширяться особливо небезпечні інфекції

вівторок, 31 січень 2023, 19:29

У тимчасово окупованому Донецьку серед російських загарбників значно зросла кількість захворювань на особливо небезпечні інфекції. Ситуація може бути пов'язана з порушенням санітарних норм, повідомляють Патріоти України. "У Донецьку серед військовослу...