
Бранець Кремля Павло Гриб, якого співробітники ФСБ викрали в білоруському місті Гомель, розповів правду про своє викрадення і тортури. Українець потрапив до російської тюрьми після побачення з росіянкою Тетяною Єршовою, повідомляють Патріоти України.
На суді хлопець зазначив, що співробітники ФСБ Росії викрали його 25-го серпня. "Після розмови я пішов на автовокзал, щоб повернутися до України, однак мене зустріли невідомі люди. Їх було п'ятеро. Виглядали як звичайні люди - джинси, чорні куртки. Мені на голову натягли капюшон, затягнули в мікроавтобус і вивезли в ліс. Били по ногах і в живіт, знімали це на камеру; забрали документи і зворотний квиток", - уточнив український політв'язень.
Павло зазначив, що його катували в якомусь спортивному залі. "Пам'ятаю, там була шведська стінка. Мені погрожували повісити на ній догори ногами. До рук прив'язали гирі. В туалет водили, але не давали ні пити, ні їсти. А вже потім - до слідчого. Той прямо сказав: "Або ти визнаєш все, або залишаєшся ще тут", - засвідчив Гриб.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...