
Бранець Кремля Павло Гриб, якого співробітники ФСБ викрали в білоруському місті Гомель, розповів правду про своє викрадення і тортури. Українець потрапив до російської тюрьми після побачення з росіянкою Тетяною Єршовою, повідомляють Патріоти України.
На суді хлопець зазначив, що співробітники ФСБ Росії викрали його 25-го серпня. "Після розмови я пішов на автовокзал, щоб повернутися до України, однак мене зустріли невідомі люди. Їх було п'ятеро. Виглядали як звичайні люди - джинси, чорні куртки. Мені на голову натягли капюшон, затягнули в мікроавтобус і вивезли в ліс. Били по ногах і в живіт, знімали це на камеру; забрали документи і зворотний квиток", - уточнив український політв'язень.
Павло зазначив, що його катували в якомусь спортивному залі. "Пам'ятаю, там була шведська стінка. Мені погрожували повісити на ній догори ногами. До рук прив'язали гирі. В туалет водили, але не давали ні пити, ні їсти. А вже потім - до слідчого. Той прямо сказав: "Або ти визнаєш все, або залишаєшся ще тут", - засвідчив Гриб.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...