"Чекають моменту для нападу": Вучич заявив про серйозну небезпеку на Балканах

Ситуація між Белградом і Приштиною стає все гострішою. У Сербії вважають, що Косово чекає зручного моменту для нападу на сербське населення на півночі краю. Агресивні наміри Косова підтверджують останні заяви його лідерів, заявив президент Сербії Александар Вучич в інтерв'ю національному телебаченню РТС, повідомляють Патріоти України.

Вучич впевнений, що Приштина хоче продемонструвати Белграду підтримку з боку Заходу. "Вони хочуть сказати, що політика західних сил і їх політика полягає в тому, що тільки неподільне Косово може бути незалежним", – сказав він.

Окрім того, президент Сербії стверджує, що у Косові намагаються послабити оборону на півночі. Це, за його словами, робиться для того, аби дочекатися зручного моменту і напасти на тамтешніх Сербів. При цьому Вучич зазначає, що Сербія і Косово вкрай далекі від компромісу, а міжнародна спільнота на це не зважає. Приштина "симулює" готовність до переговорів із Белградом, однак Сербія стримується.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...