"Чекають моменту для нападу": Вучич заявив про серйозну небезпеку на Балканах

Ситуація між Белградом і Приштиною стає все гострішою. У Сербії вважають, що Косово чекає зручного моменту для нападу на сербське населення на півночі краю. Агресивні наміри Косова підтверджують останні заяви його лідерів, заявив президент Сербії Александар Вучич в інтерв'ю національному телебаченню РТС, повідомляють Патріоти України.

Вучич впевнений, що Приштина хоче продемонструвати Белграду підтримку з боку Заходу. "Вони хочуть сказати, що політика західних сил і їх політика полягає в тому, що тільки неподільне Косово може бути незалежним", – сказав він.

Окрім того, президент Сербії стверджує, що у Косові намагаються послабити оборону на півночі. Це, за його словами, робиться для того, аби дочекатися зручного моменту і напасти на тамтешніх Сербів. При цьому Вучич зазначає, що Сербія і Косово вкрай далекі від компромісу, а міжнародна спільнота на це не зважає. Приштина "симулює" готовність до переговорів із Белградом, однак Сербія стримується.

Хіти тижня. Зеркаль заявила, що не повернеться у МЗС при Зеленському, і пояснила чому

вівторок, 21 січень 2020, 11:30

Колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України. Так, відповідаючи на питання, що має статися, що...

"Вражда дружбе не помеха, или Почему Макрон не прочь уступить Украину Путину", - експерт

вівторок, 21 січень 2020, 10:45

"Политическая карта под названием "Эммануэль Макрон" была разыграна блестяще. Но после триумфального въезда нового президента в Елисейский дворец начался ад", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передають Патріоти України, і продовжує:. "В мае нын...