"Чекають моменту для нападу": Вучич заявив про серйозну небезпеку на Балканах

Ситуація між Белградом і Приштиною стає все гострішою. У Сербії вважають, що Косово чекає зручного моменту для нападу на сербське населення на півночі краю. Агресивні наміри Косова підтверджують останні заяви його лідерів, заявив президент Сербії Александар Вучич в інтерв'ю національному телебаченню РТС, повідомляють Патріоти України.

Вучич впевнений, що Приштина хоче продемонструвати Белграду підтримку з боку Заходу. "Вони хочуть сказати, що політика західних сил і їх політика полягає в тому, що тільки неподільне Косово може бути незалежним", – сказав він.

Окрім того, президент Сербії стверджує, що у Косові намагаються послабити оборону на півночі. Це, за його словами, робиться для того, аби дочекатися зручного моменту і напасти на тамтешніх Сербів. При цьому Вучич зазначає, що Сербія і Косово вкрай далекі від компромісу, а міжнародна спільнота на це не зважає. Приштина "симулює" готовність до переговорів із Белградом, однак Сербія стримується.

Тремтіть, скрепи: ССО США та України проведуть спільні тренування (відео)

субота, 19 вересень 2020, 20:52

Стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» будуть проведені в останній декаді вересня, коли Росія проводитиме свої навчання «Кавказ 2020». Під час командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020» ССО США та України проведуть спі...

Коаліція з ОПЗЖ поховає відразу і партію "Слуга народу", і президента Зеленського - Портников (відео)

субота, 19 вересень 2020, 20:39

Коаліція з проросійською політичною силою “Опозиційна платформа – За життя” поховає політичний проєкт “Слуга народу” та самого ж президента України Володимира Зеленського. Про це заявив публіцист і журналіст Віталій Портников у ток-шоу "Суботній Політк...