Через Крим: Поклонська вирішила "прибрати" головного суперника Путіна

Причиною вона вказала посягання на територіальну цілісність Росії і неповагу до жителів Криму.

Фото: ЗМІ

Екс-прокурор анексованого Криму і так званий депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська направила в російський ЦВК запит про зняття з виборів кандидата в президенти Ксенію Собчак, повідомляють Патріоти України.

"Так поводитися і нешанобливо ставитися до кримчан - недозволено. Звичайно ж, я мовчати не можу, тому направила відповідний депутатський запит на ім'я голови ЦВК Росії і прошу зняти з реєстрації кандидата в президенти Собчак за порушення закону. Я не розраховую на якісь документи реагування, але тим не менше ми, кримчани і севастопольці, позицію свою виклали і показали, що не треба до нас так ставитися. Ми - Росія, і якщо комусь це не подобається, то це його проблеми, але не наші", - заявила Поклонська.

За словами екс-депутата, кандидат у президенти "не має права публічно заявляти про те, що якась частина Росії не належить країні". "Це неприпустимо і заборонено федеральним законом", - заявила Поклонська.

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...

Розіграли цілий спектакль? США та РФ провалили переговори щодо України, але не все так просто, - джерело

четвер, 9 грудень 2021, 14:23

Експерти з безпеки, які стоять за американською системою попередження Defcon, дізналися про безрезультатні переговори США та РФ щодо війни в Україні. Схоже, що обидві сторони змирилися з можливістю конфлікту, зазначають Патріоти України. . Інші подроби...