Через Крим: Поклонська вирішила "прибрати" головного суперника Путіна

Причиною вона вказала посягання на територіальну цілісність Росії і неповагу до жителів Криму.

Фото: ЗМІ

Екс-прокурор анексованого Криму і так званий депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська направила в російський ЦВК запит про зняття з виборів кандидата в президенти Ксенію Собчак, повідомляють Патріоти України.

"Так поводитися і нешанобливо ставитися до кримчан - недозволено. Звичайно ж, я мовчати не можу, тому направила відповідний депутатський запит на ім'я голови ЦВК Росії і прошу зняти з реєстрації кандидата в президенти Собчак за порушення закону. Я не розраховую на якісь документи реагування, але тим не менше ми, кримчани і севастопольці, позицію свою виклали і показали, що не треба до нас так ставитися. Ми - Росія, і якщо комусь це не подобається, то це його проблеми, але не наші", - заявила Поклонська.

За словами екс-депутата, кандидат у президенти "не має права публічно заявляти про те, що якась частина Росії не належить країні". "Це неприпустимо і заборонено федеральним законом", - заявила Поклонська.

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...