Через судовий позов Порошенка: Телеканал 1+1 заявив про "тиск на незалежні ЗМІ і свободу слова"

На телеканалі олігарха Ігоря Коломойського "1+1" заявили, що поширені ними твердження про вбивство Петром Порошенком "молдавського брата" підкріплені доказовою базою та свідками та наголосили на тиску через позов президента проти телеканалу.

"Група 1+1 медіа заявляє, що кожен факт, який був наведений у журналістському розслідуванні, підкріплений доказовою базою та свідками, зазначають Патріоти України. В останній тиждень першого раунду президентських виборів така гучна заява більше схожа на елемент передвиборчої промо-кампанії, ніж на реальне спростування у суді начебто неправдивої інформації, озвученої в ефірі 1+1", - йдеться у заяві.

За твердженням медіагрупи, заява голови фракції БПП у Верховній Раді Артура Герасимова про Позов Порошенка "не має конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1".

А її розповсюдження "свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента", переконані на телеканалі Коломойського.

Також в "1+1" наголосили, що телеканал намагався отримати коментар в Адміністрації Президента "щодо наведених фактів, втім відповідь на численні звернення не була надана" і додали, що досі очікують відповіді на свої питання.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...