​Чеські "бандерівці" та інші неприємності. Дежавю-2018. "Нічні вовки" їдуть на Берлін: Що пішло не так (відео)

З кожним разом "путінським вовкам" все складніше торувати дорогу слідом за «дідами». Тепер на них косо дивляться не тільки в Польщі, Чехії та Німеччині але у «рідній» Білорусі.

Скандальні російські байкери «Нічні вовки» влаштували черговий показовий вояж «бездуховною Гейропою», зазначають Патріоти України. Марш під назвою «Шляхи Перемоги – на Берлін!» байкери на чолі з близьким другом Путіна – на прізвисько «Хірург» – проводять не перший рік. Цього разу Європа зустріла їх акціями протесту або закритими кордонами. Як далеко вдалося доїхати російським байкерам? Репортаж «Радіо Свобода».

Хіти тижня. Вибори-вибори: "Смотрю рекламу Вилкула и Бойко - хочется рыдать от умиления", - блогер

четвер, 21 березень 2019, 4:00

Тема виборів президента і претенденти на посаду залишаються домінуючою в українському суспільстві... Про це в соцмережі пише блогер Юра Брайтон, передають Патріоти України. Користувачі мережі активно коментують допис:

Хіти тижня. "Зрадників ніхто не любить": "Як Росія розправилася з перебіжчиками у Криму", - Цимбалюк (відео)

четвер, 21 березень 2019, 2:00

Українські військові та інші силовики, які вирішили перейти на бік Росії після анексії Криму, не змогли залишитися на півострові. Замість цього їх відправляють в найдальші куточки країни-агресора або взагалі у гарячі точки, де вона веде війну. Про це у...