"Чому б ні?": Медведчук розповів про нафтовий бізнес дружини в Росії (інфографіка, відео)

Лідер проросійського руху "Український вибір" Віктор Медведчук визнав, що його дружина, відома телеведуча Оксана Марченко, має бізнес у Росії, повідомляють Патріоти України.

"Моя дружина не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую ним я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої улюблені у лапках американці в березні 2014 року ввели щодо мене санкції", — заявив кум президента РФ Володимира Путіна в ефірі телеканалу NewsOne.

За словами Медведчука, із цим пов'язані всі особливості бізнесу, який належить зараз його сім'ї. Зокрема журналісти стверджували, що сім'ї Медведчука вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку й отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ Росії, запаси якого оцінюють у десятки мільйонів тонн.

Повідомлялося, що Марченко є засновницею і кінцевим бенефіціаром не менше десяти компаній, які займаються нерухомістю та будівництвом, працюють у сільському господарстві, заготовляють ліс, проводять інженерні дослідження, займаються фінансами і працюють у медіа.

При цьому Медведчук підкреслив, що інформація у ЗМІ в основному відповідає дійсності. "Та інформація, у більшості, за змістом та обсягом дійсно відповідає дійсності, тому що це все вказано у деклараціях. Все є у доступних джерелах... З приводу тих об'єктів, про які йде мова в публікації, це правда, я це підтверджую... Податкові органи України знають усе", — резюмував він.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...