"Чому ми маємо турбуватися про Україну": У Держдепі пояснили скандальне питання Тіллерсона

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

Рекс Тіллерсон. Фото: news-factor.ruПредставник Держдепу США Роберт Хаммонд пояснив, чому держсекретар США Рекс Тіллерсон поставив на саміті в Італії главам МЗС країн G7 питання про те, чому американські платники податків повинні турбуватися про Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Хаммонд назвав питання держсекретаря США про Україну "риторичним прийомом".

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

"Питання, напевно, змусило би будь-якого європейського чиновника побоюватися, що Трамп може послабити санкції та дозволити колишній радянській державі повернутися на орбіту впливу Росії", - пише Bloomberg.

Нагадаємо, секретар Державного департаменту Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон перед тим, як відбути з візитом до Москви, поцікавився у своїх європейських колег з країн "Великої сімки", чому американські виборці повинні переживати за конфлікт в Україні.

У Скабєєвої від образи "засорение бочка": Російські пропагандисти в істериці через заборону ПАРЄ виходити за межу у 1,5 квадратні метри

понеділок, 24 червень 2019, 21:28

“Працювати журналісти тепер можуть тільки в певному місці в лобі. Для кожного телеканалу свій маленький загончик 1,5х1,5 метра. Виходити за нього з камерою, намагатися поставити питання будь-якому депутату, якщо він не підійшов сам особисто до твого за...

Опустила очі і пішла: Нардеп Береза розповів, як українська делегація намагалася напоумити президента ПАРЄ щодо Росії

понеділок, 24 червень 2019, 21:11

Ліліані Марі Паск'є пояснили, що сценарій повернення РФ – це шлях до знищення принципів ПАРЄ. Українська делегація під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліаною Марі Паск’є пояснила їй, що сценарій повернення Росії – це шл...