"Чому ми маємо турбуватися про Україну": У Держдепі пояснили скандальне питання Тіллерсона

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

Рекс Тіллерсон. Фото: news-factor.ruПредставник Держдепу США Роберт Хаммонд пояснив, чому держсекретар США Рекс Тіллерсон поставив на саміті в Італії главам МЗС країн G7 питання про те, чому американські платники податків повинні турбуватися про Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Хаммонд назвав питання держсекретаря США про Україну "риторичним прийомом".

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

"Питання, напевно, змусило би будь-якого європейського чиновника побоюватися, що Трамп може послабити санкції та дозволити колишній радянській державі повернутися на орбіту впливу Росії", - пише Bloomberg.

Нагадаємо, секретар Державного департаменту Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон перед тим, як відбути з візитом до Москви, поцікавився у своїх європейських колег з країн "Великої сімки", чому американські виборці повинні переживати за конфлікт в Україні.

"Две новости от НАТО", - Олег Пономар

понеділок, 25 березень 2019, 8:15

"Понедельник. Одна из важнейших недель в году - предвыборная гонка в Украине вышла на самую финишную прямую. Какие еще новости были на выходных?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продо...

"Инсайды оборонной контрабанды", - блогер

понеділок, 25 березень 2019, 7:11

"Одним из заметных результатов скандала вокруг национального Оборонно-промышленного комплекса (ОПК) является резкое осложнение логистики критического оборонного импорта из РФ. Сразу после засветки этой темы ФСБ жестко зачистила украинских партнеров на ...