"Чому ми маємо турбуватися про Україну": У Держдепі пояснили скандальне питання Тіллерсона

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

Рекс Тіллерсон. Фото: news-factor.ruПредставник Держдепу США Роберт Хаммонд пояснив, чому держсекретар США Рекс Тіллерсон поставив на саміті в Італії главам МЗС країн G7 питання про те, чому американські платники податків повинні турбуватися про Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Хаммонд назвав питання держсекретаря США про Україну "риторичним прийомом".

Тіллерсон фактично заявив, що США та Європа не повинні скасовувати санкції, введені проти Росії через її вторгнення до України та окупацію Криму.

"Питання, напевно, змусило би будь-якого європейського чиновника побоюватися, що Трамп може послабити санкції та дозволити колишній радянській державі повернутися на орбіту впливу Росії", - пише Bloomberg.

Нагадаємо, секретар Державного департаменту Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон перед тим, як відбути з візитом до Москви, поцікавився у своїх європейських колег з країн "Великої сімки", чому американські виборці повинні переживати за конфлікт в Україні.

Хіти тижня. "Леді Ю" починає і виграє: Навіщо Тимошенко знов "підставила плече" шостому президенту України

середа, 1 квітень 2020, 4:00

Юлія Тимошенко вирішила поставити на паузу свою опозиційність, розраховуючи на бонуси від влади, якій вона буде попутно роздавати мудрі поради досвідченого управлінця. "В ситуации управленческой дезорганизации и общей нарастающей паники и хаоса, вызван...

Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

середа, 1 квітень 2020, 2:00

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади. За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, ...