"Чому пообіцяла повернути тільки вклади СРСР? Давайте й СРСР повернемо": Ірина Геращенко прокоментувала заяву Тимошенко

Передвиборча кампанія лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко починалася з розмов про "блокчейни та інновації", а закінчується темами вкладів СРСР.

Тимошенко дала пенсіонерам чергову обіцянку. Ілюстрація: соцмережі.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила 3 березня у Facebook, що передвиборча кампанія лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко закінчується "як завжди" – темами тарифів і СРСР, передають Патріоти України.

"А чому пообіцяла повернути тільки вклади СРСР? Давайте й СРСР повернемо, чого вже там... Р.S. Як добре все починалося – блокчейни всякі, інновації. Закінчується, як завжди, – тарифи і вклади СРСР", – написала Геращенко.

2 березня кандидат на пост президента України, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко пообіцяла, що протягом наступних п'яти років громадянам України проіндексують і повернуть їхні заощадження в "Ощадбанку" СРСР.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...